Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 53
Skd: Olsztyn

PostWysany: 28-05-2007, 14:21    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może inaczej. Nagraj płytki. Daj znać, że masz. Ustal czas i miejsce odbioru. Przyjdziemy, oddamy Ci kasę za płytki i gotowe. Ja zamawiam jeden zestaw (fotki oryginalne, nie retuszowane). Przemek sobie fotki zrzuci ode mnie. Trochę to niewygodne ścigać Cię tylko po to, żeby dać Ci płytkę, a potem znów ścigać, żeby płytkę odebrać.
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 28-05-2007, 17:11    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Termin zostanie podany najpóźniej pod koniec maja, bo na razie muszę nadrabiać zaległości naukowe, więc w tygodniu czasu mam niewiele. Info się pojawi z wyprzedzeniem 2-3 dniowym przed spotkaniem.

Przy okazji małe podsumowanie działań Mazurskiego WOPR w weekend majowy. Dane pochodzą z

http://www.mazurskiewopr.pl/ napisa:
WIELKA MAJÓWKA - WIELKIE PODSUMOWANIE

- 9 DNI -
- 216 GODZIN DYŻURÓW -
- 6 STACJI MAZURSKIEGO WOPR -
- 60 RATOWNIKÓW CZUWAJĄCYCH NAD BEZPIECZEŃSTWEM -
- 12 ŁODZI RATOWNICZYCH -

UDZIELONO POMOCY NA WEZWANIE:
3 WYWROTKI JACHTÓW - 10 OSÓB URATOWANYCH
21 JACHTÓW W NIEBEZPIECZEŃSTWIE ( 1 POŻAR ) - 69 OSOBOM UDZIELONO POMOCY
8 OSÓB - UDZIELONO POMOCY W INNYCH SYTUACJACH
4 OSOBY PRZEKAZANO DLA POGOTOWIA RATUNKOWEGO
0 OFIAR ŚMIERTELNYCH

ZABEZPIECZONO 5 IMPREZ NA WODZIE

CODZIENNE PATROLE Z POLICJĄ I INSPEKTOREM URZĘDU ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ W GIŻYCKU


Z tego wiem, został odnotowany 2 wywrotki na Święcajtach, które miały miejsce 1 i 2 maja. Info te zaczerpnąłem z sailforum, gdzie jeden z użytkowników wspomniał o sytuacji, jednak kiedy sprawdzali wywrócone jednostki, to załogi zostały już podjęte za pokład innego jachtu.
Powrt do gry
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 53
Skd: Olsztyn

PostWysany: 29-05-2007, 08:18    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z tego wiem, został odnotowany 2 wywrotki na Święcajtach, które miały miejsce 1 i 2 maja.

Na Śniardwach i Rosiu mieliśmy przecież przez jakiś czas (1 i 2 maja) równe 5-6B, a przez większość tych 9 dni 4B to była norma. Jak na śródlądzie to wiało już naprawdę konkretnie. Wcale się nie dziwię, że kogoś położyło. Chwila nieuwagi sternika, mocniejszy szkwał i jest po zawodach.
BTW: Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tym, że bosman mariny mnie ostrzegał przed warunkami na Śniardwach przed wyjściem. ;)
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 29-05-2007, 10:03    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznasz jednak, że konkretnie wtedy na Śniardwach wiało, w szczególności, kiedy wracaliśmy z Pisza. Również porządnie wiało na Mamrach, które stosunkowo szybko przepłynęliśmy. Nawet dobrze wtedy nie przesłuchałem The Division Bell Pink Floyda, zaledwie 20 minut i trzeba było zwijać żagle i na silniku przejść Węgorapę.
Powrt do gry
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 53
Skd: Olsztyn

PostWysany: 29-05-2007, 10:35    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przyznasz jednak, że konkretnie wtedy na Śniardwach wiało, w szczególności, kiedy wracaliśmy z Pisza. Również porządnie wiało na Mamrach, które stosunkowo szybko przepłynęliśmy.


Dokładnie o tym pisałem. Na Śniardwach przywiało ładnie, 5-6B + wredna fala typowa dla tego jeziora. ;) Na Mamrach wiała równa czwórka. Idealne warunki dla Maka, który rusza z kopyta właśnie przy 3-4B i pokazuje do czego tak naprawdę został zbudowany (konstrukcja z myślą o pływaniu zatokowym). Nic dziwnego, że jacht przefrunął ten dystans w mgnieniu oka. Piękna jazda. :D
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 08-06-2007, 20:51    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamieściłem kilka fotek z rejsu (jedynie moje, bo jak na razie mam tylko te):

http://albumturystyczny.fotosphera.pl/main.php?g2_itemId=587

mam nadzieję że fotki się spodobają Wink
Powrt do gry
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 53
Skd: Olsztyn

PostWysany: 09-06-2007, 13:53    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z płytkami i resztą fotek? ;)
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 09-06-2007, 15:04    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpóźniej zestaw zdjęć z płytkami będzie gotowy na 20 czerwca. Info prześle na private
Powrt do gry
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 53
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-06-2007, 08:14    Temat postu: Re: ejj Ludziska!!! szykować się do majófffki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak tam fotki? Wink


_______________________
Rolety na wymiar Katowice
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group