Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rozważania nad życiem...
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
niebieska
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 22 Maj 2006
Posty: 85
Sk±d: ...my blue world... :)

PostWys³any: 20-11-2006, 16:03    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja. co prawda kazdy wypowiada sie tu teoretycznie o sytuacjach jedynie prawdopodobnych ktore nie musialy dotyczyc nikogo znajomego ani tez nas samych jednak prawda moze byc troszke inna... jak sam wyraz "refleksja" wskazuje - jest to miejsce w ktorym bedziemy wypowiadac sie na tematy mniej lub bardziej bliskie nam samym - juz mowiac jak stosunkujemy sie do pewnych kwestii otwieramy sie dosc mocno - trudno jest zachowac anonimowosc do konca... ale najlepiej dla wszystkich wypowiadajacych sie tu osob byloby traktowac te zakladke jako miejsce w ktorym wymieniamy sie zyciowymi pogladami nie zas spowiadamy z najintymniejszych przezyc.
_________________
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!..."
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-06-2007, 20:00    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Policjanci-nie-umieli-plywac-a-tlum-sie-przygladal,25439

Byłem w szoku, jak to przeczytałem. Czasem nawet trudno jest podać innemu człowiekowi pomocnej dłoni.
Powrót do góry
weroni_ka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2007
Posty: 7


PostWys³any: 03-11-2007, 21:35    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zacznę z innej beczki... Było o tzw. realu, ale z moich obserwacji wynika, że niektórych ludzi opanowała gorączka internetowa. Objawia się to nałogiem gadu-gadu, skypem, nałogowym czatowaniem a teraz jeszcze realizowaniem drugiego życia w Second Life. A tradycyjne towarzyskie kontakty schodzą na plan dalszy i tak codzienne życie przechodzi metamorfozę, bo ludzie znużeni a może zmęczeni coraz częsciej uciekają w wirtualny świat. A wszystko przypomniało mi się, bo akurat dziś na planet puszczają film który już kiedyś widziałam: Żyje się tylko dwa razy.
http://planete.pl/?prog&19238
Na stronie zapowiedź programu dla osób zainteresowanych, bo fajny program. A tak swoją drogą zastanawiam się co wy o tym myślicie, bo ja zadziwiona jestem faktem, że osoby nawet po 40-50 z zapałem szukają kontaktów w internecie, prowadząc często podwójne życie.
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-11-2007, 23:39    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej co najmniej jedno z owych "żyć" mija się z prawdą. A to, cóż, nie może, po prostu nie może wyjść na dobre.

dodane po chwili:

a wiecie, podobno teraz w modzie jest uprawianie seksu przez internet, to jest dopiero pojebstwo!
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 12:13    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic dodać, nic ująć, na świecie tylko jedno z tych żyć ma prawo do egzystencji. Osobiście dla mnie nie da się zastąpić spotkania towarzyskiego po przez gg, czat itd. To powinno się traktować jako jedynie uzupełnienie, a nie główną częścią życia, ale niektórzy mają inny pogląd na sprawę.

Michu C napisa³:
a wiecie, podobno teraz w modzie jest uprawianie seksu przez internet, to jest dopiero pojebstwo!


I tak lekkiego słownictwa Michu tutaj użyłeś określając ten proceder. Dla mnie to już jest totalne zejście na psy, osiągając dna życia uczuciowego Exclamation
Powrót do góry
niebieska
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 22 Maj 2006
Posty: 85
Sk±d: ...my blue world... :)

PostWys³any: 25-11-2007, 16:01    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

życie uczuciowe... - pojęcie, którego znaczenie - odnoszę wrażenie - zubażane jest coraz bardziej... wystarczy rozejrzeć się dookoła. niestety, wg mnie, stanowczo zbyt mało jest ludzi, którzy emocjonalność, wartości wyższe stawiają rzeczywiście na szczycie, a jednym z ich życiowych priorytetów jest samodoskonalenie itd. świat dąży do uproszczeń, a co za tym idzie - społeczeństwo rezygnuje ze wszystkiego, co wymaga jakiegokolwiek wysiłku... ubożeje życie duchowe, bo przecież rozwój cywilizacji (pędzący z coraz większą mocą) odwraca wszelką uwagę od wszystkiego, od czego się da... ehh może troszkę za bardzo się rozpędziłam Razz ale jakoś nie potrafię nie hiperbolizować Wink
_________________
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!..."
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 25-11-2007, 18:02    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cóż takie jest hasło XXI w. - zastąpić cel szybkością Smile

p.s. fajnie że się odezwałaś do nas Smile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 26-11-2007, 01:55    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie są aktualnie trendy, że życie uczuciowe schodzi na drugi plan, ustępując miejsca popędowi ku karierze i sukcesu. Nie sadzę, że to jest wymysł XXI wieku, powiem więcej, było to od zarania dziejów. Najważniejsze jest zabezpieczenie egzystencji dla wielu ludzi i dziwić się nie ma czego, bo niewielu ma idealny początek.

P.S. Również witam ponownie po bardzo długim milczeniu Smile Mam nadzieje, że będziesz częściej wchodziła na forum, oraz jak będziesz w Olsztynie odwiedzisz nas Very Happy
Powrót do góry
niebieska
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 22 Maj 2006
Posty: 85
Sk±d: ...my blue world... :)

PostWys³any: 26-11-2007, 18:18    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile dzięki za miłe powitanie Smile hmm głowa, ja jestem w olsztnie cały czas - jednak architektura krajobrazu (na uwm-ie) ustąpiła miejsca psychologii (w bodgoszczy) Smile tylko, że wszystko troszkę się pokomplikowało - stąd moje milczenie... Sad stęskniłam się za wami! może wybiorę się na "w górach..." - jeśli nauka pozwoli Smile będziecie?
_________________
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!..."
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 26-11-2007, 21:41    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem prawo nie wiedzieć, bo przez cale wakacje byłem po za Olsztynem nad morzem i byłem odcięty od większości wydarzeń. Sporo mnie ominęło. Co do koncertu, to będziemy. Zapraszamy Smile
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 26-11-2007, 23:50    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Słonko Niebieskie Very Happy Rzeczywiście dawno Cię u nas nie było i to nie tylko na forum... Powiedz Ty mi co zrobiłaś ze swoim telefonem, bo napisałam do Ciebie długaśnego eska i nie doszedł Sad Wink

A ja znowu refleksyjnie - dzisiaj odeszła moja Ciocia (siostra mojego Taty) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jakoś ciężko się z tym pogodzić Crying or Very sad Crying or Very sad W tygodniu jakoś będzie pogrzeb, więc czeka nas z Tatą długa droga do Andrychowa... Sad Tak ciężko pogodzić się ze śmiercią bliskich Sad
Wolę nawet nie myśleć jak to będzie jak zabraknie tych najbliższych i najukochańszych - Rodziców... Sad Choć czasami chyba powinnam się zastanowić co wtedy zrobię, co z moim życiem, bo niestety Rodziców mam starszej daty Sad Ale każda próba zastanowienia się nad tym kończy się rykiem Crying or Very sad Czemu nie może być tak, że ludzie żyją i są z nami ( i nie w naszych sercach jak odejdą tylko wśród nas..) Question Exclamation
Nie mam już głowy i siły do pisania, więc na tym na razie zakończę...
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
niebieska
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 22 Maj 2006
Posty: 85
Sk±d: ...my blue world... :)

PostWys³any: 27-11-2007, 16:48    Temat postu: Re: Rozważania nad życiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajj kochana przykro mi bardzo Sad <przytul> niestety człowiekowi strasznie ciężko jest się pogodzić ze stratą kogoś bliskiego... wtedy jedynym sposobem, żeby jakoś przetrwać ten najgorszy czas jest uświadomienie sobie, że tam, gdzie ta osoba jest teraz, jest jej o wiele lepiej... nie traktujmy tego jednak jako pocieszenia... na wszystko trzeba niestety dużo czasu. przetrwasz to, maleńka. dzielna z ciebie dziewczynka! a o śmierci najbliższych nawet nie myśl - zabraniam ci! Smile są przy tobie i tylko to jest ważne :*
a co do telefonu - rzeczywiście, dopiero teraz na to wpadłam... zmieniłam przecież numer... Sad to wszystko jest trudne... czasem nie wiem, co robić... a czasem zwyczajnie zaczynam się zastanawiać, czego właściwie chcę... muszę poukładać sobie wszystko w głowie. zastanowić się, co jest dla mnie naprawdę dobre. i w tym wszystkim, czy nie krzywdzę w jakiś sposób innych... ehh jednym słowem - szukam siebie. heh - temat dobry na przednoworoczne rozmyślania Wink
_________________
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!..."
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group