Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Nowy zarząd AKT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 20-11-2007, 07:35    Temat postu: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Jak wiadomo od soboty 17 listopada mamy w AKT nowy zarząd.Ciekaw jestem co wy o nim myślicie.Tudno nie zauważyć ze zarząd składa się z samych facetów-czy to źle?a może łasnie faceci bedą się dogadywać najlepij?czekam na wasze opinie!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 20-11-2007, 10:22    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam cichą nadzieję na rozwinięscie wspołpracy AKT z: Gazetą Turystyczną, Forum, Klubem GRAN i ogolnie PTTK...

czyli to co zaczeliśmy w 2005 roku ale chwilowo ucichło...

co Wy na to?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 20-11-2007, 10:44    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz się oto postaram żeby ta współpraca się rozwineła!z gazeta turystyczną mam kontakt poprzez kwiatka ale z grania i pttk nie mam... więc info o jaiś rajdach możecie wysyłać na mój adres masta-robin@wp.pl napewno bede to ogłaszał na zebraniach


_____________________
Zakopane noclegi
Powrt do gry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 20-11-2007, 22:28    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie staram dość regularnie umieszczać info i galerie z rajdów AKT oraz pokazów slajdów itd.

Wszyscy mamy mało czasu ale jak sie wspólnie postaramy to zrobi sie o obu klubach głośniej. Lubna zaczął mocniej promować AKT. Grań sie promuje już od jakiegoś czasu. Uważam że jak tylko powstanie nowa stronka AKT lub ruszy stara to są szanse na bieżące info.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 20-11-2007, 23:02    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wspomniał Kwiatek, potrzebna jest promocja i reklama wszystkich klubów. Stronę klubową AKT trzeba porządnie aktualizować i dobrze będzie, jak ktoś z zarządu, który często zagląda do internetu, pomoże Lebmasterowi prowadzić stronę, jeśli chodzi o dokładne i szybkie zamieszczanie informacji. Osobiście na razie wyłączam się że wszelkiej aktywności w AKT z braku czasu, które muszę dzielić wobec moich obowiązków, oraz zaangażowania w działania w innych stowarzyszeniach.
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 20-11-2007, 23:19    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Własnie stronka soi poniewaz Łebmaster zrezygnował z jej moderowania.Jest już na to miejsce Dziki niedługo mam nadzieję wszystko ruszy
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-11-2007, 08:13    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że powierzenie opieki nad stronką tylko jednej osoby do końca nie jest dobry rozwiązaniem. Nie ma nic przeciw Dzikiemu, ale nie wiadomo, czy on będzie w stanie sam zadbać o stronkę. Dlatego jestem zdania, żeby do pomocy można dodać dodatkowo jedną, dwie osoby, które z Dzikim będą mogły szybko i sprawnie umieszczać informacje na stronie, oraz zadbać o aktualizacje relacji i galerii. Mogę przesłać materiały z imprez AKT przez internet konkretnej osobie, która będzie się tym zajmowała.
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-11-2007, 16:20    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze zorganizuejmy małe spotkanko zarządów klubów... i moze twórców Gazety... aby pogadac o przyszłych planach?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Mateo
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 12 Pa 2007
Posty: 7
Skd: Olsztyn

PostWysany: 22-11-2007, 09:44    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko nie pijcie na tym zebraniu za dużo :wink:
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 23-11-2007, 13:40    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tym zebraniem to nie jest głupi pomysł!Pogadam z chłopakami z zarządu napewno się zgodzą!kwestja tylko ustalenia terminu spotkania tak żeby wszystkim pasowało.Pod uwage trzeba wziąć fakt że mój zarząd pracuje często do 21... Co do stronki to jest ogólnie pomysł żeby każdy z członków mógł coś wrzucic od siebie,cos over wspominal o takiej stronce.jednak wiąże sie to z kosztami chyba 400zl na rok.Staramy się o dofinansowanie z UWM no i sa małe problemy...
Powrt do gry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 01-12-2007, 22:27    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój Zarząd i Węgorzowi Twórcy GT ...

do 21:00
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 03-12-2007, 14:51    Temat postu: Re: Nowy zarząd AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daniel503761855 napisa:
jednak wiąże sie to z kosztami chyba 400zl na rok.Staramy się o dofinansowanie z UWM no i sa małe problemy...


koszt kupna = 0 zł (Joomla, PhPFusion)...
hosting = 100 zł / rok ( www.avx.pl )

jedyna trudnosc to instalacja i konfiguracja ...
Ja i MichuC (i nie tylko) umiemy tworzyć takie "portale" Wink


Tymczasem mozecie wykorzystywac Forum aby ogłaszac imprezy. Ale ostatnio cisza - brak info o rajdzie andrzejkowym AKT - no chyba ze to był rajd prywatny.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group