Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Pentax k100d super

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-12-2007, 15:21    Temat postu: Pentax k100d super Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planuje kupić taki model.

Wiem że Piotr i Karolina mają podobny model. Wiem że mają pozytywną opinię.

Moje pytanie o wasze opinie nt K100d S. lub propozycje innych modeli lustrzanek do 2000 zł.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-12-2007, 20:21    Temat postu: Re: Pentax k100d super Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to każda będzie ok, osobiście jestem za tym pentaxem, w drugiej kolejności za canonem 400d - jego przewaga to matryca cmos, która w dużym skrócie - mniej szumi. Wysokie czułości bedą Ci potrzebne szybciej niż myślisz Smile Ja np. cały koncert zrobiłem bezstresowo na czułości 1600 (to już jest wysoko). I szumy na te warunki - znikome. Z pentaxem (matryca ccd) ten numer już nie przejdzie.

dodałem:

za canonem 400d nie dlatego że go mam, tylko dlatego że za tą cenę jest po prostu dobry Smile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-12-2007, 23:41    Temat postu: Re: Pentax k100d super Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj ja jednak bym atakował Canona 400d - w końcu to pewna, sprawdzona firma. Jak los pozwoli, to sobie sprawie lepszy aparat...
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group