Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

LOGO-sik ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 13-07-2006, 23:05    Temat postu: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Howk!
Tak mnie ciekawość wrodzona zżera, jak się miewa nasze cudne logo, spłodzone w tak gwałtownej burzy mózgów? Przejdzie ten projekt czy szukamy dalej tego, co ma odzwierciedlić nasze pasje?
_________________
always on the run...
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-07-2006, 14:46    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do loga, to ja rozpocząłem jego nanoszenie na grafikę w komputerze, ale ostatnio z powodu pracy, jak poszukiwaniu chętnych na spływ kajakowy nie mam czasu, żeby się tym zająć. Nie wiem, czy Michu zaczął rysować po swojemu projektu. W tej kwestii nie będe naciskał, bo loga nie można zepsuć, bo to będzie wizytówka klubu. Dlatego prosze o cierpliwość.

Pozdrawiam
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 15-07-2006, 10:08    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ave!
Cierpliwość i ciekawość to kwintesencja mojej sprzecznej natury Twisted Evil Chciałam już zacząć dziergać sobie logo na podusi i w innych strategicznych miejscach, ale pewno, że poczekam Wink Rozumiem, że projekt, który wtedy powstał przeszedł jednogłośnie i nie będzie innych wytworów? Mi się bardzo podobał. No i chłopaki nie zapominajcie o odpowiednich kolorkach! Very Happy
_________________
always on the run...
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 15-07-2006, 12:10    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haniua a gdzie masz te swoje strategiczne miejsca:)a co do kolorków to moze jakis szalony różyk??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 15-07-2006, 22:24    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Święty Kalasanty! Nie przepadła w Mikołajkach! Jużem myślała, że jakiś krzepki drwal z Mazur zamknął Ciebie w swojej chacie! I chciał mieć tylko na wyłączność! A co do logo: toć to chyba oczywiste, że różÃ³wy musi być!!! I sinokoperkowośliwkowy! Mój ulubiony ! A Ty cwaniaro, skąd wiedziałaś, że chce go sobie wytatułować I jeżeli pomyślałaś, że właśnie tam to jesteś tak samo skrzywiona jak ja ! ;p Nie ładnie to tak czytać w myślach! Laughing
_________________
always on the run...
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 15-07-2006, 23:02    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ba,ja wiem , bo ja juz go sobie tam wytatułowałam:)i musze Ci powiedziec ze turbo róz w połaczeniu z sinokoperkowymbrazem wyglada totalnie ziomalsko:) do szybkiego zobaczenia mycha
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-12-2007, 20:59    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio klub był w stanie hibernacji, jednak zostanie przeprowadzona reanimacja i rozpocznie swoje wodne podboje. Pierwszym z kroków była finalizacja projektu loga, który wzór został już narysowany w 2006 roku. Pierwotnie sam próbowałem zmajstrować logo, ostatecznie dzięki pomocy Tunii powierzyliśmy zrobienie loga klubu Monice, która wykonała to perfekcyjnie.
O to warianty loga:




Można oczywiście po kliknięciu na obrazek zobaczyć go w większej i szczegółowej oprawie.

Więcej informacji na temat działań klubu w nowym roku.
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-12-2007, 21:37    Temat postu: Re: LOGO-sik ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo piękne! Pogratulował.
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 23-12-2007, 21:55    Temat postu: logoGO GO GO!!!!;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no prikrasnyje! się koleżanka wykazała Very Happy Podoba mi się bardziej kolorystyka pierwszego. Już się nie mogę doczekać, kiedy rozmrozimy klubowe progi i otworzymy wrota do wodniackich szaleństw Wink
_________________
always on the run...
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group