Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

...umawialnia ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 09-11-2007, 16:03    Temat postu: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomyślałem sobie, że jeśli już ma sie coś dziać na poważnie ze ścianką, to trzeba stworzyć miejsce, w którym można się umówić :) No i powstało :D

Od siebie informuję, że sprzęt dotrze do mnie pewnie dopiero w poniedziałek więc w weekend nie dam rady, ale we środę jak najbardziej. Znaczy to, że:

..idę we środę 14.11. na ściankę na 17.30. Szukam chętnego współwspinacza :D
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 10-11-2007, 13:16    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PaweÅ‚ek napisa³:
idę we środę 14.11. na ściankę na 17.30. Szukam chętnego współwspinacza Very Happy


W środę niestety odpadam Sad Wink

Nie wiem kiedy będę miał trochę wolnego czasu Confused Ale jak coś znajdę to dam na pewno znać Smile
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-11-2007, 17:28    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze sobota 17.11.2007

Pawel... mozesz dowiedziec sie czy bedzie czynna scianka i o ktorej?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 15-11-2007, 12:19    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Veni, Vidi i nawet raz Vici :D Taka skromna ta ścianka, ale przyjemna :)

W soboty i niedziele ścianka powinna być czynna. To zależy od tego czy ktoś z odpowiedzialnych przyjdzie czy nie :) Ale w ten weekend ma być otwarta. W godzinach ja zawsze 9.00 - 12.00.

Ja za wstęp nie płaciłem, powiedzieli że pierwszy raz mogę nie płacić. Ale myślę, że więcej jak 5zł nie będzie. W zasadzie to czy się płaci zależy od tego, kto bierze klucz o sali. Tym razem był młody chłopak, więc nie było problemów :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 20-11-2007, 12:07    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tę środę również idę :) ktoś chętny?
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
rick



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2007
Posty: 4


PostWys³any: 17-12-2007, 20:22    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
W tę środę (19.12.2007) ktoś będzie sie wspinał bo ja będę :)
zapraszam bo samemu to troche głupio :[

Pozdrawiam i zapraszam
Piotrek
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-12-2007, 10:30    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w srody nie moge... ale to sie zmieni od lutego Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
sasanka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 6


PostWys³any: 22-12-2007, 20:02    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to i ja się podłączę do tematu, bo też bym się chętnie na ściankę ruszyła :-) już myśleliście o terminach styczniowych? poza tym tak wydumałam, że gdyby się zebrała taka stała ekipa, to moglibyśmy ruszyć na ścianki do innych miast :mrgreen:
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-12-2007, 19:20    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

np do Gdanska?

najlepiej autem jesli ktos ma Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
sasanka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 6


PostWys³any: 27-12-2007, 21:45    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdańsk- dobry pomysł :D
Powrót do góry
rick



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2007
Posty: 4


PostWys³any: 07-01-2008, 14:28    Temat postu: Re: ...umawialnia ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

W tę środę (09.01.2008) sa chętni :lol:

zapraszam bo samemu to troche głupio :?

Pozdrawiam i zapraszam
Piotrek
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group