Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

walentynki nad J.Dorotowskim;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2007
Posty: 50


PostWys³any: 18-02-2008, 08:13    Temat postu: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
















Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 18-02-2008, 08:21    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Romantycznie Wink

I kolorowo - mimo, że pora roku niezbyt w kolory obfituje.

Bardzo fajne zdjęcia Smile
Powrót do góry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2007
Posty: 50


PostWys³any: 18-02-2008, 08:45    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki;-)))zimno bylo jak diabli!!!
A te z soboty nad Dlugim:










cdn
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2008, 09:50    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje umieszczać fotki na Forum w "Albumie fotografii"
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2007
Posty: 50


PostWys³any: 18-02-2008, 10:41    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dlaczego?
czy jest jakis konkretny powod?
nie wiem np. za maly serwer i fotki zamulaja?



____________
sms kre***
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 18-02-2008, 11:55    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orsini napisa³:
a dlaczego?
czy jest jakis konkretny powod?
nie wiem np. za maly serwer i fotki zamulaja?


Bo właśnie do tego służy "Album fotografii" Wink Sądzę, że Węgorz na myśli utrzymanie pewnego porządku na forum, pod czym również się podpisuję.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2007
Posty: 50


PostWys³any: 18-02-2008, 12:53    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To w takim razie zablokowac mozliwosc wklejania zdjec???
chyba wlasnie po to ta funkcja jest???
Ja np. nie lubie klikac w linki i nie klikam z prostej przyczyny-WIRUSY-b.czesto pod rozne www sa podlaczane trojany i inne. Ja sie na tym badziewiu nie znam jak zaimportuje to juz kaplica.
2. w albumie fotografii wrzucasz wszystko jak leci- a na forum wybierasz te najlepsze Twoim zdaniem, a wiec nie ilosc a jakosc;-)))
3. byloby to pierwsze forum na jakim jestem, gdzie nie mozna wklejac zdjec bo nie, na kazdym innym sa podane wymiary najczesciej max. 500pixeli.
4.Czegoz mozna sie spodziewac po Topicu w dziale FOTOGRAFIA jak nie fotek?jak jakims cudem ktos sie jeszcze laczy przez modem zawsze moze omijac to szerokim lukiem.
5. Czy jest to w regulaminie? ten zakaz wklejania?jesli jest to PRZEPRASZAM i wiecej nie bede. :lol:
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 18-02-2008, 14:24    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Orsini, spokojnie, Węgorz napisał "proponuję". Myślę, że umieszczanie zdjęć w jednym miejscu ułatwi dotarcie do nich. Jeżeli będziemy umieszczali zdjęcia w 100 różnych miejscach to zacznie panować bałagan. A tak każdy wie, że zdjęcia są w Albumie i nie musi skakać po topicach na forum. Wprowadzanie tego typu rozwiązań ma ułatwić a nie utrudnić pracę. Nowe funkcjonalności wymagają przyzwyczajenia się do nich, ale myślę, że warto Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2008, 14:51    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dodam że każdy użytkownik może prowadzić prywatny Album i dopiero gdzie indziej wklejać link

regulaminu nie ma... narazie niczego nie zabraniamy oprócz Spamowania i nieprzyzwoitych treści.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 18-02-2008, 18:31    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kula napisa³:
A tak każdy wie, że zdjęcia są w Albumie i nie musi skakać po topicach na forum.


Na razie nie ma tylu topiców żeby się w tym gubić Laughing

Ja mam i tak dużo stron do każdorazowego odwiedzenia i nie będę za każdym razem sprawdzał albumu. Także jak link do niego nie pojawi się na forum to po prostu nie wejdę, albo wejdę po bardzo długim czasie.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2008, 19:38    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego niczego nie zabraniamy...
ale osobiście zgadzam sie z Arkiem Wink

mimo to b.Å‚adnie fotki !!!
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2008, 19:48    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piękne zdjęcia, idealne wykonanie, zgrane z pięknymi warunkami atmosferycznymi Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 19-02-2008, 07:57    Temat postu: Re: walentynki nad J.Dorotowskim;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Piękne zdjęcia, idealne wykonanie, zgrane z pięknymi warunkami atmosferycznymi Very Happy


Głowa, całkowicie się z Tobą zgadzam Smile Orsini, ładnie niebo Ci się trafiło Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group