Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

eszcze mam pytania;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nagar
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 15
Skąd: Ukraina

PostWysłany: 22-02-2008, 17:24    Temat postu: eszcze mam pytania;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj przyjacol chcie zorganizowac tour rowerzystow w Polsce, wziac z soba znajomych, ale nie wie po-polsku, nie mog znalezc nic w internecie, zaprosil mi, zeby dopomola mu. Szuka firmu albo przedsiebiorcy, zeby im odbede sie zaplacil pieniadzy ta zorganizowaz podroz na rowerach. Czy moglibyscie dopomoc charkiwjanom? Linki albo kontakt jakys tam?

Dziekuje.
_________________
Moja corka sie urodzila 12 lipca 2006 roku
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 23-02-2008, 01:03    Temat postu: Re: eszcze mam pytania;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no problem...

poszukamy !!!

kiedy ma być tour?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Lechu
Ranga: uĹźytkownik
Ranga: uĹźytkownik


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 44


PostWysłany: 23-02-2008, 13:29    Temat postu: Re: eszcze mam pytania;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nagar napisał:
Moj przyjacol chcie zorganizowac tour rowerzystow w Polsce, wziac z soba znajomych, ale nie wie po-polsku, nie mog znalezc nic w internecie, zaprosil mi, zeby dopomola mu. Szuka firmu albo przedsiebiorcy, zeby im odbede sie zaplacil pieniadzy ta zorganizowaz podroz na rowerach. Czy moglibyscie dopomoc charkiwjanom? Linki albo kontakt jakys tam?
=> http://bird.pl/
_________________
Pozdrawiam

Lech

http://www.kspoz.webpark.pl/ - strona Klubu Sudeckiego z Poznania
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 25-02-2008, 00:35    Temat postu: Re: eszcze mam pytania;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze napisz pytanie na rowerowyolsztyn@o2.pl
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Nagar
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 15
Skąd: Ukraina

PostWysłany: 25-02-2008, 16:48    Temat postu: Re: eszcze mam pytania;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie! Teraz pisze
_________________
Moja corka sie urodzila 12 lipca 2006 roku
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla kaĹźdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group