Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

II Rowerowy Rajd Puszczański
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 01-03-2008, 18:11    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam zima jak bedzie troche poniej 0 stopni to nawet dobrze chociaż chlapy nie będzie. W zeszłym roku w nocy byla minusowa temperatura ale nikt nie marudził :) ja nie zmarzłem bo spałem wtedy w paśniku dla żubrów :D na sianku! to było coś..... mam nadzieje że w tym roku też znajdzie sie jakaś ciekawa miejscówka na nocleg
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 04-03-2008, 17:57    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej apleuje do uzytkowników: piotrek i smoku!! chłopaki czy możecie potwierdzic jakos czy jedziecie na puszczański czy nie i czy ktos z wami sie wybiera.rozchodzi sie o bilet grupowy warto by było zaiwestować w coś takiego wszystkim nam wyjdzie na dobre. czekan z niecierpliwością na odpowiedz pozdrawiam
Powrt do gry
Piotrek
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 5
Skd: Olsztyn

PostWysany: 04-03-2008, 23:22    Temat postu: eh:(:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głupio mi, bo dawałem nadzieje ze może jade....ale nie mam roweru gotowego to raz...trzeba zamawiac przez nternet te czesci bo w olsztynie takowych nie ma, dwa nie moge na weekend wybyć...mam zaliczenie na studiach...ale bedizemy w kontakcie i jak bedzie okazja, to mozemy nawet ruszyc z olsztyna na noc gdzies pod namiot.
Pozdrawiam :(

To ilu chętnych jest?
_________________
To tu, to tam, nie ma to jak spontan.
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 04-03-2008, 23:56    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej chetnych jest 7 osob bo jedna sie wykruszyla (grypa) i tak wlasnie kombinujemy.... No a za tydzien jest nastepny rajd kaszuby--> hel przez słowiński park! bedzie ciekawie jak skompletujesz juz rower to zapraszam! a co do rowerowego wypadu za olsztyn pod namiot jestem jaknajbardziej za! pozdrawiam
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 11-03-2008, 15:29    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...kilka słów na temat rajdu....

Witam II rowerowy rajd puszczański odbył się tak jak planowaliśmy! niestety nie pojechała nawet połowa ludzi jaka deklarowała sie ze pojedzie na początku planowania całej imprezy-pojechalismy w 3 osoby (ja-Daniel,Mariola i Rambo).Uwazam rajd za naprawde udany! Podlasie ma swój urok! Noclegi pod namiotami za pierwszym razem o mało co nie dostaliśmy mandatu poprzez małe nieporozumienie strazy leśnej z leśniczym drugi nocleg był juz spokojniejszy,gdyz miejsce to wskazal nam strażnik lesni super połozona miejscówka nadrozlewiskiem narwi-naprawde super.W samej puszczy zobaczelismy to co chcielismy zobaczyc czyli zubry,zubronie,tarpany,rys,wilki,loś,sarny i jelenie (w rezerwacie pokazowym).Pogoda takze nam dopisala w sumie pierwszego dnia troche popadalo ale pozniej juz bylo bez opadow.noce niestety troche mrozne,ale zato gwiazdziste :) Powrot byl szybszy udalo nam sie zlapac na pociag bezposrednie do olsztyna o 12 niz jak wczesniej planowalismy z przesiadka w elku o 14.Ci ktorzy planowali z nami jechac a zrezygnowali moga tylko zalowac bylo naprawde super!!! pozdrawiam Daniel
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-03-2008, 16:25    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Puszcza Białowieska jest bardzo ciekawym miejscem, byłem tam nie raz, czy pieszo, lub kajakiem. Moim zdaniem wielką role, która spowodowała spory absencje osób, była pora odjazdu. Ledwo my wstaliśmy przed 6 na pociąg do Elbląga, a co dopiero wstać na nocny pociąg do Białegostoku. Gratuluje udanego rajdu i czekamy na relacje, a w szczególności na fotorelacje z rajdu.

Howk Very Happy
Powrt do gry
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 02 Mar 2007
Posty: 44
Skd: Kętrzyn

PostWysany: 11-03-2008, 21:34    Temat postu: Re: II Rowerowy Rajd Puszczański Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tak ze wstawaniem było naprawde cięzko..... budzik nastawiłem sobie na 2:30 w nocy a położyłem się spać po 0:00 o mały włos a bym zaspał mój współlokator o 2:55 budzi mnie z zapytaniem czy ja nie powinienem 25 min temu wstać bo wyłaczyłem podobno budzik a wcale się nie zaczałem zbierać... prawde mówiac ja nawet nie pamiętam zebym ten budzik wyłaczał. Całe szczeście Łukasz miał problem z zaśnięciem...
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group