Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Terminy zebran klubu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Rowerowej 4R
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Daniel503761855
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 02 Mar 2007
Posty: 44
Sk±d: KÄ™trzyn

PostWys³any: 29-11-2007, 12:53    Temat postu: Re: Terminy zebran klubu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich rowerzystów!!!Wczoraj spotkałem się z Węgorzem i przekazał mi, że Klub Turystyki Rowerowej 4R planuje zrobić trase rowerową na Wa-Ma 2008!!!Nie ukrywam że bardzo mnie ucieszyla ta informacja.Sam robiłem traskę rowerową 2 lata temu na Wa-Ma 2006 i na trasie bylo tylko 2 uczestników, dlatego też mam nadzieje,że dzieki wam frekwencja się poprawi!Dowiedziałem się tez że macie zebranie 6 grudnia w czwartek, jednam mimo szczerych chęci nie mogę sie pojawić, gdyż w ten dzień mamy AKT-owska wigilię.W związku z tym mam prosbe o podanie terminu następnego zebrania.
z pozdrowieniami
Prezes Akademickiego Klubu Turystycznego
Daniel Kokłowski
Powrót do góry
P3dr0s
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2007
Posty: 108
Sk±d: Olsztyn City

PostWys³any: 02-01-2008, 09:32    Temat postu: Re: Terminy zebran klubu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze względu na przerwę świąteczno/noworoczną kolejne spotkanie Klubu Turystyki Rowerowej 4R odbędzie się wyjątkowo w DRUGI czwartek stycznia, tj. 10.01.2008r o godz. 19.00 (może być mały poślizg kilkuminutowy za sprawą kursu na przewodnika turystycznego) w siedzibie PTTK.

W programie m.in. pokaz slajdów z wypraw rowerowych w 2007r.

Serdecznie zapraszamy - ZarzÄ…d Klubu 4R
_________________
Czasem tak, czasem nie...

>> Mój blog o tych co parkować nie "umią" <<
Powrót do góry
mirxx
Ranga: gaduła
Ranga: gaduła


Do³±czy³: 01 Cze 2006
Posty: 283
Sk±d: z siodeÅ‚ka

PostWys³any: 02-02-2008, 20:18    Temat postu: spotkanie w lutym 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadchodzi pierwszy czwartek miesiąca, a więc zgodnie z ustaleniami Klub Turystyki Rowerowej "4R" zaprasza na spotkanie.
Odbędzie się ono 07 lutego o godz. 19.15 w siedzibie Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK przy ul. Staromiejskiej 1 (Informacja Turystyczna, budynek przy Wysokiej Bramie).
W programie m.in.: pokaz slajdów z rozmaitych turystycznych imprez
rowerowych, dogrywanie planów na sezon 2008.
_________________
rowerowy.olsztyn.pl
biblioteka.warmia.net
ngo.pl
Powrót do góry
mirxx
Ranga: gaduła
Ranga: gaduła


Do³±czy³: 01 Cze 2006
Posty: 283
Sk±d: z siodeÅ‚ka

PostWys³any: 28-02-2008, 00:35    Temat postu: spotkanie w marcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie ze znanymi już ustaleniami Klub Turystyki Rowerowej "4R" zaprasza na spotkanie członków i wszystkich zainteresowanych.
Odbędzie się ono 06 marca o godz. 19.15 w siedzibie Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK przy ul. Staromiejskiej 1 (budynek Informacji Turystycznej; przy Wysokiej Bramie).
W programie m.in.: pokaz slajdów z rozmaitych wyjazdów
rowerowych grupy nieformalnej Korba oraz ciągłe precyzowanie planów na sezon 2008.
_________________
rowerowy.olsztyn.pl
biblioteka.warmia.net
ngo.pl
Powrót do góry
mirxx
Ranga: gaduła
Ranga: gaduła


Do³±czy³: 01 Cze 2006
Posty: 283
Sk±d: z siodeÅ‚ka

PostWys³any: 30-03-2008, 14:08    Temat postu: spotkanie w kwietniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto nadchodzi pierwszy czwartek kwietnia, a więc Klub Turystyki Rowerowej "4R" przy PTTK w Olsztynie zaprasza na spotkanie członków i
wszystkich zainteresowanych turystykÄ… rowerowÄ….
Rozpocznie się ono 03 kwietnia o godz. 19.15 w siedzibie Oddziału
Warmińsko-Mazurskiego PTTK przy ul. Staromiejskiej 1 (budynek
Informacji Turystycznej; przy Wysokiej Bramie).
W programie m.in.: pokaz slajdów z imprez rowerowych oraz precyzowanie planów na nadchodzące miesiące.
Jeśli masz pytania: rowerowyolsztyn@o2.pl; 507 617 656
_________________
rowerowy.olsztyn.pl
biblioteka.warmia.net
ngo.pl
Powrót do góry
edek1990-90



Do³±czy³: 08 Kwi 2008
Posty: 1


PostWys³any: 08-04-2008, 20:48    Temat postu: Wyprawa rowerowa na Bornholm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.Na ostatnim spotkaniu klubu koła 4R informowałem zainteresowanych o wyprawie na Bornholm.Wyjeżdżamy 14 sierpnia i spędzamy na wyspie 4 dni powrót do Olsztyna 19.08.2008r.Koszt wyprawy 600zł.Pozostałe informacje u Ryszarda Kowalczyka tle.889307389.P w/w organizuje inne wyprawy 2-3 dniowe chętnych serdecznie zapraszam na spotkania koła w pierwszy czwartek miesiąca w siedzibie PTTk Olsztyn lub
tel.889307389.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-09-2008, 08:35    Temat postu: Re: Terminy zebran klubu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro 4 wrzesnia (czwartek) zebranie klubu o 17:00 w PTTK

Zapraszamy
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-09-2008, 09:06    Temat postu: Re: Terminy zebran klubu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dnia 2 października (czwartek) zapraszamy na zebranie klubu o 17:00 w PTTK
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-09-2008, 22:24    Temat postu: Re: Terminy zebran klubu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
zebranie klubu o 17:00 w PTTK


poprawka...zebranie o godz. 18:00
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Rowerowej 4R Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group