Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Otwarty Biwak Integracyjny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2008, 08:47    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może w pażdzierniku zrobimy??

a w ostatni weekend wrzesnia Rajd Bunkry
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2008, 11:47    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
może w pażdzierniku zrobimy??


W październiku ja odpadam. Jestem obłożony już terminami, a po drugie zaczynam nowe studia. Wink

admin1 napisa³:
a w ostatni weekend wrzesnia Rajd Bunkry


W ostatni weekend września planuje zrobić urodziny, na który wszyscy jesteście zaproszeni. Dokładne info podam najpóźniej jutro (przekaże każdemu zaproszenie).
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2008, 18:47    Temat postu: Otwarty biwak integracyjny;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za zrobieniem biwaku w pażdzierniku, byleby tylko nie w pierwszy weekend bo chcę iść na Braniewską Jesień Wink A co do września to ostatni weekend faktycznie odpada na jakieś rajdy, nie możemy opuścić imprezy urodzinowej Głowy Smile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2008, 20:37    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W październiku o tyle jest problem, że większość weekendów jest zaminowana. Wstępnie mam swą prywatną rozpiskę na kurs przodowniczy (pewnie pierwszy weekend października), RnO, oraz Harpagan. Jak dla mnie nie ma wolnego terminu w październiku.
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-08-2008, 17:06    Temat postu: Otwarty biwak integracyjny;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja mam nadzieję,że kurs przodowniczy nie będzie w pierwszy weekend pażdziernika bo sama chce wziąć w nim udział Wink
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group