Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Punkty do OTP
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 16-09-2008, 11:23    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.miejsce.info/m/pl/k3nb7yP

Trasa GrandLake maj 2006 Wink


a ile km?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 17-09-2008, 11:00    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Km jest 25, jest to na mapie po prawej stronie

Węgorz nie zajmuj się pierdołami, i tym co piszą inni tylko, zajmij się Mno, bo tylko tego brakuje do wpisania.
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 18-09-2008, 19:50    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

VI Rajd Na Orientację „Vell vincere” 2008
12 kwietnia 2008
Słupy - Dąbrówka Wielka - Sętal [12 km]

V Marsz Na Orientację "Vell vincere 2007"
28 października 2007
Barczewo PKP - kolonia Kronowo - Kronówko - Kronowo [10 km]

IV Marsz Na Orientację „Vell vincere 2007”
14 kwietnia 2007
Stawiguda PKP - Gryźliny - Olsztynek [11 km]

III Marsz na Orientacje "Vell vincere 2006"
7 październik 2006
Słupy - Tuławki - Frączki [15 km]

II Marsz Na Orientację „Vell vincere 2006”
18 marca 2006
Olsztyn (Jaroty) - Bartąg - Ruś [15 km]
19 marca 2006
Ruś - szlak zielony - Bartążek - Olsztyn (Jaroty) [7 km]

I Marsz Na Orientację „Vell vincere 2005”
6 listopada 2005
Łupsztych - lasy w okolicy Łupsztycha - Łupsztych [10 km]
__________________

Mój przelicznik taki: odległość od startu od mety w linii prostej + 50% (oprócz wyjątków np V i II MnO dałem +100%, I MnO poprostu 10 km)

Jako organizatora wszędzie w ks.OTP wpisujemy: KTG GRAŃ PTTK, AKT, Hufiec Rodło, Hufiec Warmiński ZHP.

__________________

Dodatkowe pkt za zwiedzanie miast:
Barczewo +10 pkt, zwiedzanie: Kosciół św.Anny, Kość.sw.Andrzeja, Synagoga, Ratusz
Olsztynek +10 pkt, zwiedzanie: ratusz, zamek (szkoła), skansen
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info


Ostatnio zmieniony przez admin1 dnia 18-09-2008, 19:59, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 18-09-2008, 19:55    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Bunkry 2006" [1-3.09.2006]
01.09.2006: Giżycko – Twierdza Boyen – J.Dejguny [ok 16 km]
02.09.2006: J.Dejguny – Pracz – Gierłoż [ok 12 km]
03.09.2006: Gierłoż – Kętrzyn [8 km]

Rajd "Góry Warmii i Mazur" [09.12.2007]
Lidzbark Warmiński PKP - dolina Symsarny - Góra Krzyżowa- Lidzbark Warmiński [6 km]

VIII Zadyszka
24.09.2005 - Mikołajki - szlak czerw. - Kamień [12 km]
25.09.2005 - Kamien - sz.czerw. - Ruciane Nida [11 km]

_____________
Dodatkowe pkt za zwiedzanie miast:
Lidzbark W. +10 pkt, zwiedzanie: Zamek, Górna Brama, Krzyżowa Góra
Kętrzyn +10 pkt, zw: zamek, most obrotowy, Twierdza Boyen,
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 18-09-2008, 20:05    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa:
Węgorz nie zajmuj się pierdołami, i tym co piszą inni tylko, zajmij się Mno, bo tylko tego brakuje do wpisania.



gotowe.... wyżej...

a Głowa napisał gdzieś lub komuś rajdy (robił dużo... m.in. "Góry Warmii i Mazur") ??
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 19-09-2008, 10:41    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weguś Dziękuje Bardzo, kawał dobrej roboty zrobiłeś . Teraz już większość rajdów jest wpisana. Jeszcze raz bardzo dziękuje:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-09-2008, 14:02    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa:
Jeszcze raz bardzo dziękuje:)

pomagać = przyjemność

no macie wszystko gotowe...

Jeszcze raz uczulam osoby które pierwszy raz wpisują trasy do ks.OTP aby zwróciły uwagę w jakiej "kolejności" wpisać trasy aby zachować wymóg limitów czasowych zdobywania odznak. Tzn limity dla OTP m.braz.=max 12 miesięcy, dla m.srebrnej = 24. A wiec wszystkie wycieczki przekraczające ramy np 12 miesięcy (przekraczające z "dołu" lub z "góry") nie można zaliczyć na m.brąz. Pamiętajcie że na małą srebrną trzeba mieć wycieczki poza województwem (np.Góry Stołowe lub Świętokrzyskie).

W razie kłopotów pisać do mnie na GG.

Koniecznie pisać problemy na GG... bo mały błąd i odznaka nie przyznana. A przecież kilka osób chce mieć szybko odznake przed examem PTP.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-09-2008, 15:49    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa:
a Głowa napisał gdzieś lub komuś rajdy (robił dużo... m.in. "Góry Warmii i Mazur") ??


Punkty z rajdów, które organizowałem, lub prowadziłem itd. są rozpisane tutaj (głównie tyczy się imprez z roku 2006-2007).

http://www.ft.mazury.pl/viewtopic.php?t=488 (ostatnie posty) Smile

W razie potrzeby, pisać na gg, sms, lub gdziekolwiek. Nie pozostawię pytań bez odpowiedzi.
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 22-09-2008, 10:40    Temat postu: Re: Punkty do OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Węgorz to może ja podrzucę Ci książeczkę to popatrzysz na te daty, ja probowałam to policzyć ale nie mam pojęcia jak dojść z tym do ładu. Nie będzie mnie na zebraniu bo chyba wyjeżdżamy, ale jakoś mogę Ci dostarczyć.
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group