Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Wrażenia po koncercie - w górach...;]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 36
Skd: z nienacka

PostWysany: 07-12-2008, 17:53    Temat postu: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy zorganizowali wczorajszy koncert. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że piosenka turystyczna może być aż tak atrakcyjna:)) Dorzucam mały prezencik od Prezesa;]:

http://www.wrzuta.pl/audio/5RNCR9sqvA/
_________________
always on the run...
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 07-12-2008, 19:02    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdjęcia też już są, nie moje tym razem:

http://www.wgorach.art.pl/galerie/chicku/olsztyn-6-12-2008/index.html
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 07-12-2008, 21:19    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bywałem już nie raz na koncercie z serii "W Górach jest wszystko, co kocham", ale z roku na rok pojawiają się nowi wykonawcy, tylko wiecznie "Dom na Zielonych Progach" gra regularnie. Co do solistów, którzy wystąpili w Olsztynie po raz pierwszy, zagrali doskonałe koncerty. Dobre sety, świetny kontakt z publicznością, oraz ciekawe aranżacje poszczególnych utworów nadawały piosence innego, artystycznego wymiaru. Nie było to typowo piosenka turystyczna, do której przywykliśmy podczas biesiady przy ognisku. Przy tych piosenkach można w myślach było się przenieść na swoje ulubione szlaki górskie. Co do występu Domu...zagrali to co najlepsze, klasyczne utwory interpretacji wierszy Jerzego Harasymowicza, oraz Wojciecha Bellona, oraz ze swoich utworów. Koncert trwał około 3 godziny, ale dla mnie to było i tak stanowczo za mało. Za szybko zleciał mi czas na koncercie. Dlatego uważam, że tegoroczny koncert był rewelacyjny. Szacunek dla wszystkich sponsorów, artystów, oraz dla ludzi, którzy włożyli trud, swój czas za organizacje koncertu. Czekam na kolejne występy i jak będę miał czas, to będę częściej wybierał się na koncerty tego projektu. Polecam ich występy. Są rewelacyjne.

Pozdrawiam
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 07-12-2008, 23:50    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Apolinary POlek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją muzyką

np "Woła mnie Słońce"
http://www.wrzuta.pl/audio/5RNCR9sqvA/

znalazłem też jego śpiewnik
http://apolinary.pl/ApolinaryPOlek-Piosenki.pdf

Niebawem kupię jego płytę.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 20:59    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

składam serdeczne podziękowania dla Karoliny Ł., Kasi Z., Pauliny W., Mariusza B., Michała C., (i innych) - bez was organizacja koncertu byłaby trudna lub nawet niemożliwa...


P.S. Apolinary POlek chce do nas przyjechać gdzieś zagrać... doradziłem mu MOK. Może się uda Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 22:48    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koncert super jak co roku:) Apolinary normalnie super i niech gra w olsztynie jak najczęściej:) a DoZP jak zawsze super i co roku coraz lepszy, a skrzypek... brak słówSmile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-12-2008, 13:10    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://picasaweb.google.pl/michalciucias/Koncert2008

foty (co ja mogę innego ;p )
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrt do gry
Mira
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 17 Sty 2007
Posty: 37
Skd: Olsztyn

PostWysany: 12-12-2008, 23:46    Temat postu: Re: Wrażenia po koncercie - w górach...;] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz nie byłam na koncercie Sad i wiem, że jest czego żałować.
na pocieszenie koleżanki "zorganizowały" mi plakat Smile
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group