Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

kajaki na splyw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Kajaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
canis



Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 2
Sk±d: Stare JabÅ‚onki

PostWys³any: 22-09-2006, 20:53    Temat postu: kajaki na splyw Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem jakiś czas temu na spływie na zachodzie, oni często używają lekkich kajaków jednoosobowych i ja ostatnio też prawie tylko takim pływam, mam swój, wrzucam go na bagażnik i jadę na spływ kiedy chcę nie martwiąc się o wypożyczanie, przyczepki, terminy; oczywiście trzeba się zdecydować jaki kajak chce się mieć i na taki uzbierać kasę - na większość Warmińsko-Mazurskich rzek uważam, ze wystarczy jedynka z laminatu - moja waży 17 kg i lepszej nie trzeba
Powrót do góry
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 38
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-01-2009, 13:20    Temat postu: Re: kajaki na splyw Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może masz nawet rację,
ale ja najczęściej nie pływam sam,
czyli wolę dwójkę,
też mam swoją- z laminatu.
Też na dach i w drogę...
:-)
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Kajaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group