Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat
zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:)
Id╝ do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Turystyka piesza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
wrygiel
Ranga: stały użytkownik

Do│▒czy│: 10 Gru 2007
Sk▒d: Olsztyn/Go┼édap

PostWys│any: 25-11-2008, 09:01    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtek Jo┼äczyk napisa│:
Polecam i zapraszam na kurs.:)

Mam bardzo silne wrażenie, że mój kolega imiennik przybył na to forum
głównie ze względów reklamowych :-|
Ranga: czytelnik

Do│▒czy│: 19 Lis 2008

PostWys│any: 25-11-2008, 11:52    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa│:
Wojtek Jo┼äczyk napisa│:
Polecam i zapraszam na kurs.:)

Mam bardzo silne wrażenie, że mój kolega imiennik przybył na to forum
głównie ze względów reklamowych :-|

My┼Ťl─Ö, ┼╝e na reklamowanie si─Ö s─ů inne miejsca na tym forum, prawda?:)
Tutaj chodzi mi tylko o zorientowanie si─Ö jakie s─ů preferencje forumowicz├│w uprawiaj─ůcych zimow─ů turystyk─Ö g├│rsk─ů i wysokog├│rsk─ů.:)
Mam nadziej─Ö, ┼╝e ta odpowied┼║ satysfakcjonuje Koleg─Ö imiennika.:)
Pozdrawiam :)
Powrˇt do gˇry
Bartosz
Ranga: super gaduła

Do│▒czy│: 22 Sie 2006
Sk▒d: Olsztyn / Wawa

PostWys│any: 25-11-2008, 18:58    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale w sumie kolega imiennik (nie mój) rozkręcił fajny temat Smile
Jest co czyta─ç jak si─Ö wchodzi na forum.
Powrˇt do gˇry
Wojtek Jończyk

Do│▒czy│: 19 Lis 2008

PostWys│any: 25-11-2008, 19:01    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa│:
No ale w sumie kolega imiennik (nie mój) rozkręcił fajny temat :)
Jest co czyta─ç jak si─Ö wchodzi na forum.

Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e Ci si─Ö podoba.:D
Powrˇt do gˇry
wrygiel

Do│▒czy│: 10 Gru 2007
Sk▒d: Olsztyn/Go┼édap

PostWys│any: 25-11-2008, 21:04    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa│:
No ale w sumie kolega imiennik (nie mój) rozkręcił fajny temat :)

No to te┼╝ prawda. Tak BTW, wie kto┼Ť, czy da si─Ö w Olsztynie wypo┼╝yczy─ç
bieg├│wki?

Do│▒czy│: 22 Sie 2006
Sk▒d: Olsztyn / Wawa

PostWys│any: 25-11-2008, 21:41    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, dobre pytanie Cool
Powrˇt do gˇry
EmCztery

Do│▒czy│: 15 Sie 2005
Sk▒d: z Domu

PostWys│any: 17-02-2009, 22:27    Temat postu: Re: zim─ů po g├│rach pieszo, czy na nartach?:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W AKT maj─ů sporo nart biegowych ze starymi zapi─Öciami Nordic Norm 75mm. stare nie znaczy ┼╝e z┼ée. K┼éopot jest z kupieniem lub wypo┼╝yczeniem but├│w o du┼╝ym rozmiarze (od 46 w g├│r─Ö) z tym typem zapi─Öcia. W AKT maj─ů buty do numeru 45. Jedyna szansa znale┼║─ç co┼Ť na Allegro.

Niedawno wr├│ci┼éem z Beskidu S─ůdeckiego z nart. Troch─Ö pozje┼╝d┼╝a┼éem, ale te┼╝ i pobiega┼éem na nartach. W tamtym rejonie ci─Ö┼╝ko by┼éo z wypo┼╝yczeniem sprz─Ötu do biegania dla os├│b z du┼╝─ů nog─ů. Uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç buty na styk i nie do ko┼äca wygodnie mi by┼éo w nich.

Samo poruszanie w nartach na pocz─ůtku jest m─Öcz─ůce. Trzeba si─Ö przyzwyczai─ç do faktu, ze ma si─Ö dwie dechy do st├│p przymocowane. Dwa dni chodzi┼éem w nartach i do ko┼äca nie panowa┼éem jeszcze nad nimi.Jednak bardzo duzo mi to sprawia┼éo frajdy. Szczeg├│lnie jak przeje┼╝d┼╝a┼éo si─Ö po wysokich zaspach sniegu, gdzie osoby id─ůce w samych butach zapada┼éy si─Ö po pas:). I te zjazdy z g├│rek...za darmo Smile
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Turystyka piesza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id╝ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre i tanie czartery jacht├│w na mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.