Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Weekend Majowy w górach stołowych
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 12:28    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze spanie na dziko:)
a w bursie ile kosztuje nocleg??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 13:26    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spanie na dziko w parku narodowym jest raczej ryzykowne.
Cena noclegu w Bursie to 25 zł od osoby, chyba żebym znalazł jeszcze cos taniej.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 21:56    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
Milan ja zapomniałam o planie suwalszczyzny, dlatego pytałam Wegorza co i jak,


No ja też chwilowo zapomniałem... [przepraszam] no i ogolnie ucieszyłem się ze są inicjatywy robienia rajdu...

ale Milan mi przypomniał na zebraniu styczniowym Klubu GRAN

Małe zamieszanie... ale dobrze że wcześniej niż później.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 22:16    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milan czy gospodarstwo Widok jest koło klasztoru??Bo wydaje mi sie ze koło klasztoru mozna znaleść tansze pole namiotowe (postaram się coś znależć)
tylko ta bursa mi się nie podoba bo ciagnąc namiot i spać w bursie troche szkoda kasy:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 22:31    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tą bursą to dlatego że przyjazd jest o 19.30 ( w opcji bez spóźnień), a wieczorne i nocne ciąganie się po mieście w poszukiwaniu noclegu nie jest według mnie dobrym i przyjemnym rozwiązaniem.

Do klasztoru jest 30 km i nie ma opcji dojścia tam jednego dnia. Wszystko pokazane jest na mapie. Pierwszy nocleg musi być w miejscowości Bryzgiel lub Krusznik

Jak by węgorz odblokował na forum możliwość wstawiania mapek to bym dał na żywca mapę Wink
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 22:55    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milan napisa³:
Jak by węgorz odblokował na forum możliwość wstawiania mapek to bym dał na żywca mapę Wink


kiedyś było odblokowane... ale spam-boty robiły nam syf na Forum
ale mozna podać linka do googlemaps
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 02-02-2009, 20:56    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milan a moze w tej bursie jest jakis ogród czy jaka kolwiek trawa zeby rozbic namioty??

pomysł bardzo nam sie podoba, tylko te spanie w bursie niekoniecznie Crying or Very sad
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-02-2009, 10:44    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może nie będziemy spali w Bursie tylko od razu pierwszego dnia pojedziemy wynajętym busem na pole namiotowe. Stawka za busa wynosi 2.5 zł za km, więc przy rozłożeniu na uczestników nie powinna byc to duża stawka.
Szczegóły opowiem na zebraniu.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 20-02-2009, 11:30    Temat postu: Re: Weekend Majowy w górach stoÅ‚owych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to juz brzmi duzo lepiej:) zawsze co namiocik to namiocik:) super pomysłSmile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group