Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajd Kozia Góra [25.10.2009]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 17-10-2009, 20:09    Temat postu: Rajd Kozia Góra [25.10.2009] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć
W przyszłą niedziele 25 października organizuje rajd w piękne okolice Koziej Góry.
Trasa:
Gamerki Wielkie - Mostkowo - Jez. Morąg - Kozia Góra - Lusajny - Jez. Narie - Kretowiny - Żabi Róg.

Planuje również podejść na cypel nad jeziorem Narie, przyjrzeć się wyspie Baba Jagi i wyspa Dużej

Zbiórka: 8.10 Dworzec Olsztyn Główny.
Pociąg odjeżdża o 8.35 z Olsztyna Głównego,
Z Olsztyna Zachodniego o 8:35,
Z Gutkowa o 8:44
Bilet normalny do Gamerek Wielkich - 6.50, bilet normalny z Żabiego Rogu do Olsztyna 7,50 z
Zapraszam
Kierownik:
Maciek: 663 831 728
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-10-2009, 12:40    Temat postu: Re: Rajd Kozia Góra [25.10.2009] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pogoda za oknem nie nabawia optymizmem...prognoza pogody na jutrzejszy dzień zapowiadana jest jako bez opadów. Ja bez względu na pogodę pojadę, wiec rajd jest jak najbardziej aktualny.

Zapraszam Smile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-11-2009, 23:31    Temat postu: Re: Rajd Kozia Góra [25.10.2009] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://picasaweb.google.com/glowa.sailor/KoziaGora# - zdjęcia z rajdu, który odbył się 25 października. Pogoda nie należała do specjalnych, było duże zachmurzenie, opadów nie było praktycznie wcale. Ostatecznie wybrało się w sumie 2 osoby. Tempo rajdu było dobre, co miało korzystny wpływ na nieoczekiwanie wydłużenie trasy do Morąga.
Powrót do góry
Premnathan
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 12 Kwi 2007
Posty: 72
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-01-2010, 21:30    Temat postu: Re: Rajd Kozia Góra [25.10.2009] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He,przypomniał mi się rajd w te okolice, który ja prowadziłem. Podobna trasa, podobna pora roku, nawet niektóre zdjęcia z tych samych miejsc. I nawet kot towarzyszył na początku Wink Pozdrawiam.
Powrót do góry
mirxx
Ranga: gaduła
Ranga: gaduła


Do³±czy³: 01 Cze 2006
Posty: 283
Sk±d: z siodeÅ‚ka

PostWys³any: 06-01-2010, 00:15    Temat postu: Re: Rajd Kozia Góra [25.10.2009] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ha! a na tej drodze przez kilka lat pracowałem:)
na tym zakręcie byłem z końmi pewnie ponad tysiąc razy:)
http://picasaweb.google.com/glowa.sailor/KoziaGora#5400001147695087058
pozdrowienia!
_________________
rowerowy.olsztyn.pl
biblioteka.warmia.net
ngo.pl
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group