|
Forum Turystyczne Warmii i Mazur www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
|
Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania).
Zapraszamy także do
Gazety Turystycznej
oraz na nasz
Czat
|
|
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat |
Autor |
Wiadomo¶æ |
Szybka Ranga: nowicjusz
Do³±czy³: 07 Kwi 2009 Posty: 5
|
Wys³any: 22-03-2012, 18:09 Temat postu: Rajd w Beskid Niski 4-15 sierpnia 2012 |
|
|
w tym roku jedziemy w Beskid Niski.
plan jest taki:
Dzień 1 (4.08.2012- sobota)
Przyjazd do Krynicy – szlak czerwony- Huzary- szlak czarny- Tylicz (3 godz)
Dzień 2 (5.08.2012- niedziela)
Tylicz- droga na czerwony szlak - Przełęcz Beskid- Lackowa- Cigelka- szlak zielony- Wysowa Zdrój- szlak zielony- Kozie Żebro- szlak czerwony- BN Regietów (8 godz.)
Dzień 3 (6.08.2012- poniedziałek)
BN Regietów- Rotunda (opcjonalnie)- Kozie Żebro- Skwirtne- Smrekowiec- szlak zielony- schronisko PTTK Magura Małastowska (6 godz.)
Dzień 4 (7.08.2012- wtorek)
szlak zabytkowych cerkwi: Magura Małastowska- szlak niebieski- Przełęcz Małastowska- szosa do Gładyszowa- Smrekowiec- Kwiatoń- Ujście Gorlickie- szlak żółty- Magura Małastowska (6 godz.)
Dzień 5 (8.08.2012- środa)
Magura Małastowska- przełęcz Małastowska- szlak niebieski- Bacówka PTTK w Bartnem (4 godz.)
Dzień 6 (9.08.2012- czwartek)
Bacówka PTTK w Bartnem- szlak czerwony- Magura- szlak zielony- Diabli KamieÅ„- Folusz – szlak żółty- Rezerwat Kornuty- Bartne- Bacówka PTTK w Bartnem (7 godz.)
Dzień 7 (10.08.2012- piątek)
Bacówka w Bartnem – szlak czerwony- WoÅ‚owiec- szlak żółty- Banica- Bartne- Bacówka PTTK w Bartnem [5 godz.]
Dzień 8 (11.08.2012- sobota)
*Bacówka PTTK w Bartnem – szlak czerwony - Magura – Åšwierzowa- szlak czerwony- PrzeÅ‚Ä™cz HaÅ‚bowska- szlak żółty – Krempna (6 godz.)
*Bacówka PTTK w Bartnem – szlak czerwony- Åšwierzowa- szlak żółty- KotaÅ„- Krempna (6 godz.)
Dzień 9 (12.08.2012- niedziela)
Krempna- szosa do Polan – Chyrowa- szlak żółty- Dukla
Dzień 10-11 (13-14.08.2012- poniedziałek, wtorek)
* Dukla - Jasionka - szlak czerwony - Cergowa (716 m n.p.m.) - Nowa Wieś - Pustelnia św. Jana - szlak żółty - Dukla (6 godz.)
* Dukla - Jasionka - szlak czerwony - Cergowa - Nowa Wieś - Pustelnia św. Jana - Chyrowa - Dolina śmierci - Dukla (8 godz.)
* Przejazd PKS do Tylawy - PiotruÅ› (728 m n.p.m.) - Zawadka Rymanowska - Dukla (5 godz.)
* Przejazd PKS do Barwinka - Zyndranowa (Skansen Lemkowski) - PiotruÅ› (728 m) - Zawadka Rymanowska - Dukla (8godz.)
Dzień 12 (15.08.2012- środa)
Powrót do Olsztyna |
|
Powrót do góry |
|
|
admin1 Site Admin
Do³±czy³: 14 Lut 2005 Posty: 2589 Sk±d: Olsztyn
|
Wys³any: 22-03-2012, 23:58 Temat postu: Re: Rajd w Beskid Niski 4-15 sierpnia 2012 |
|
|
I będzie możliwość zwiedzenie fajnego muzeum (nafty i ropy) w Bóbrce
super |
|
Powrót do góry |
|
|
admin1 Site Admin
Do³±czy³: 14 Lut 2005 Posty: 2589 Sk±d: Olsztyn
|
Wys³any: 16-04-2012, 19:50 Temat postu: Re: Rajd w Beskid Niski 4-15 sierpnia 2012 |
|
|
Zaliczki 100 zł będa zbierane już w sobotę 21 kwietnia (g.1 na zebraniu Klubu _________________ Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
|
Hotele na Mazurach ,
polecamy imprezy
Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty,
dobre
Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.
Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group
|