Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Wymiana domów opinie,porady?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
platex



Do³±czy³: 31 Mar 2011
Posty: 3


PostWys³any: 05-07-2011, 13:23    Temat postu: Wymiana domów opinie,porady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, chce zamienić się apartamentem na czas urlopu żeby odkryć nowe tereny i przeżyć wspaniałe wakacje, jednak problematyczne wydaje mi się znalezienie porządnych lokatorów do wymiany. Braliście kiedyś udział w wakacyjnej wymianę domów, możecie coś poradzić?
Powrót do góry
dareangel



Do³±czy³: 29 Mar 2011
Posty: 3


PostWys³any: 27-07-2011, 12:44    Temat postu: Re: Wymiana domów opinie,porady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewności chyba nie ma się nigdy. Ja korzystałem z tej strony http://www.homeexchange24.com i trafiali się zwykle w porządku ludzie, mimo wszystko trzeba zachować pewną ostrożność, trzeba porozmawiać i poznać trochę osobę z wymiany, można też się ubezpieczyć jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. Mimo wszystko polecam Ci taki sposób podróżowania, mi nigdy nic złego się nie przytrafiło, a różnica w cenie to po prostu niebo i ziemia.
Powrót do góry
augustowskienocerzadza
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 12 Wrz 2011
Posty: 17


PostWys³any: 21-09-2011, 11:02    Temat postu: Re: Wymiana domów opinie,porady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawda, dlatego może lepiej jest po prostu wynająć apartament? ostatnio na rynku pojawiło się mnóstwo firm oferujących tego typu usługi, któs wypróbował coś takiego? dla mnie brzmi to naprawdę fajnie, bo nie musisz być typowym turystą i możesz zobaczyć nowe miejsce z innej perspektywy, przynajmniej tak to sobie wybrażam Smile



___________________
kursy walut
Powrót do góry
MagiczneMiejsca
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 13 Sie 2012
Posty: 5


PostWys³any: 13-08-2012, 13:13    Temat postu: Re: Wymiana domów opinie,porady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie jest to bardzo ryzykowne niestety
Powrót do góry
majapiwko123
Go¶æ






PostWys³any: 15-08-2013, 23:05    Temat postu: Re: Wymiana domów opinie,porady? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie już lepiej skorzystać z coachsurfingu, tam każdy ma swoje konto i możesz przeczytać opinie o danej osobie.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group