Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Pilka nozna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
ZlaDziewucha
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 7


PostWys³any: 22-09-2006, 20:30    Temat postu: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pragne zachecic wszystkich do wspólnego grania. W sobote ( 23.09.2006r.) oraz w niedziele ( 24.09.2006r.) o godz.9 na boisku przy TWP na Jagiellońskiej w czerwonych koszulkach(to beda barwy druzyny). Serdecznie zapraszam w imieniu zawodnikow i swoim:)
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-09-2006, 20:35    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie... szkoda że ja musze sie uczyc na egazmin poprawkowy... ale nast.razem ja jestem chętny Wink
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 22-09-2006, 23:44    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nie lubię piłki nożnej...najnudniejszy sport wg mnie- ale szanuję gusta innych i chetnie popatrzę jak moja ekipa przykleja korki po winie do treków. A tak poważnie why not?
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-09-2006, 14:54    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również chętnie bym sobie pokopał w piłkę, tylko przez sesje raczej nie będe mógł tego zrobić. Mam nadzieje, że będą jeszcze okazje pokopać w pilke amatorską w tym roku.
Powrót do góry
ZlaDziewucha
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 7


PostWys³any: 23-09-2006, 16:44    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tak,na miejscu się okazało, że organizator źle przekazał mi miejsce docelowe. Wprowadzam więc poprawkę. Turniej odbywa się na stadionie Szkoły na ulicy Bydgoskiej,drużyny są już ustalone (mimo to zachęcam do kibicowania Bikersom),ale żebyście wiedzieli co tam się dzieje-jaka atmosfera, ten duch rywalizacji... Zapraszam serdecznie NA STADION PRZY WYżSZEJ SZKOLE NA ULICY BYDGOSKIEJ :)
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-09-2006, 20:14    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a bedÄ… jeszcze mecze by pograc?

z moze jakis mecz Klub GRAN kontra... jakas ekipa? Laughing
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-09-2006, 22:23    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, moja szkoła (OSW) Smile Tylko czemu ja muszę do niej iść już we wtroek?? (p*******y Szteyn... Evil or Very Mad )
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-09-2006, 18:26    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
a bedÄ… jeszcze mecze by pograc?

z moze jakis mecz Klub GRAN kontra... jakas ekipa? Laughing


Hehe, to trzeba zebrać ekipę, żeby można było jakiś mecz zagrać. A może można namówić naszych kumpli z harcerstwa, żeby zmontowali ekipę i jedziemy. Ja tam mogę również zabawić się w wojennke w stylu ASG. Byłem dzisiaj i jest niesamowita jatka. Szturm na wzgórza, gdzie są gniazda karabinów maszynowych. To jest ostra jazda.
Powrót do góry
ZlaDziewucha
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 7


PostWys³any: 24-09-2006, 20:20    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o turniej to już zapisy nie są przyjmowane. Bikersi dostali się do ćwierćfinałów:D wyszli z grupy i są szczęśliwi,bo będą grać dalej. Drugi taki turniej będzie organizowany za rok.
Jeśli natomiast ktoś jest niecierpliwy i chce grać już teraz w tej chwili to jest ekipa ok.5 osób które zawsze grają w niedzielę ok. godz 15 na boisku przy Energetyku i chętnie kogoś wezmą do drużyny a nawet poszukują drużyn do meczy sparingowych. Serdecznie zapraszam do wspólnego kopania:)
Powrót do góry
ZlaDziewucha
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 7


PostWys³any: 01-10-2006, 09:35    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak juz pisalam chłopaki grają w niedzielę czyli między innymi dziś:) o godz.15 na boisku przy SP 9.Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.
Powrót do góry
ZlaDziewucha
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 22 Wrz 2006
Posty: 7


PostWys³any: 01-11-2006, 07:27    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie:) Jak wiecie sezon na granie w piłe na dworze minął i chłopaki pilnie poszukują sali zadaszonej. Jeśli więc macie jakieś dojścia to proszę o info. Nie ukrywam, że najbardziej satysfakcjonowałaby ich sala w najbliższej okolicy zatorza, bo większość ekipy jest stamtąd :P
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-11-2006, 18:58    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to jest aktualne, ale dobra sala znajduję się w szkole na ulicy Paderewskiego, choć nie wiem, ile teraz biorą za wynajem sali. Jest to zdecydowanie na rękę mieszkańcom Zatorza, ale dla mnie to jest za daleko. Dobra Hala jest również na Pana Tadeusza (jedna z hal sportowych UWM), choć nie wiadomo, czy będzie możliwość rozpoczynania treningów o 20, bo na niektórych wydziałach przesunięto godzin zajęć.
Powrót do góry
Neo
Go¶æ






PostWys³any: 09-09-2013, 12:20    Temat postu: Re: Pilka nozna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pilka nożna to trudny sport?? a co masz trudnego w amatorskim graniu w piłkę?
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group