Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat
Szukam programu do zarz─ůdzania rezerwacjami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Og├│lne informacje, porady, opinie...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
troopek

Do│▒czy│: 22 Sie 2013

PostWys│any: 22-08-2013, 07:07    Temat postu: Szukam programu do zarz─ůdzania rezerwacjami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,

mam pytanie. Czy kto┼Ť z Was prowadzi ma┼éy pensjonat ? Szukam jakiego┼Ť programu do zarz─ůdzania swoimi rezerwacjami. Cz─Östo nie ma mnie w domu,a do tej pory pisz─Ö w zeszycie. Fajnie jakby to da┼éo si─Ö w telefonie zainstalowa─ç. W ko┼äcu m├│j smartfon s┼éu┼╝y┼éby do czego┼Ť wi─Öcej ni┼╝ odbieranie poczty ;).

TAK wiem o istnieniu google, ale szukam czego┼Ť sprawdzonego a nie wynik├│w wyszukiwania.

Z g├│ry dzi─Öki za pomoc.
Powrˇt do gˇry
zyga

Do│▒czy│: 23 Wrz 2013

PostWys│any: 23-09-2013, 15:31    Temat postu: Re: Szukam programu do zarz─ůdzania rezerwacjami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, zapoznaj si─Ö z programem izzyhotel firmy esc. sa. Kiedy┼Ť na takim pracowa┼éem w hotelu, pami─Ötam ┼╝e umo┼╝liwia┼é integracj─Ö ze smartfonem. sprawowa┼é si─Ö nie┼║le.
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Og├│lne informacje, porady, opinie... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre i tanie czartery jacht├│w na mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.