Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat
czy ktos z was lata mo┼╝e paralotni─ů??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Sporty ekstremalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
karol

Do│▒czy│: 21 Cze 2007

PostWys│any: 21-06-2007, 15:39    Temat postu: czy ktos z was lata mo┼╝e paralotni─ů?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, czy ktos z was lata mo┼╝e paralotni─ů?? ja bym chcia┼é zacz─ů─ç i szukam kogos kto ma jakiekolwiek do┼Ťwiadczenia. Jestem nurkiem wi─Öc dla mnie latanie by┼éoby zupe┼énie innym :).
Znalazlem na stronie www.strong.pl (tego stronga od piwka;) ), info, że w ich konkursie mozna wygrać kurs paralotniarski na Słowacji. Moze wiecie gdzie na Słowacji mozna taki kurs zrobić (tak na wszelki wypadek, gdybym jednak nie wygrał w ich konkursie :P) )
dzieki za wszystkie informacje.
Powrˇt do gˇry
Cumuulus

Do│▒czy│: 17 Lis 2005
Sk▒d: Olsztyn

PostWys│any: 21-06-2007, 17:24    Temat postu: Re: czy ktos z was lata mo┼╝e paralotni─ů?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, no tak si─Ö sk┼éada, ┼╝e ja latam Wink Jak chcesz si─Ö dowiedzie─ç czego┼Ť wi─Öcej, to zapytaj, odpowiem w miare mo┼╝liwo┼Ťci. Kursy paralotniowe odbywaj─ů si─Ö te┼╝ w Olsztynie ( nie trzeba na S┼éowacj─Ö jecha─ç). Pewnie w lipcu/sierpniu b─Ödzie jeszcze jedna edycja kursu w Olsztynie. Instruktor to Kamil Antkowiak, a szkolenie odbywa si─Ö za wyciagark─ů. Wi─Öcej o Kamilu i o lataniu znajdziesz na stronie www.paralotnie.org
O lataniu og├│lnie poj─Ötym mo┼╝esz poczyta─ç na grupie dyskusjnej pl.rec.paralotnie no, a kontakt z grup─ů olszty┼äsk─ů poprzez forum Aeroklubu Warmi┼äsko-Mazurskiego www.aeroklub.olsztyn.pl

Pozdrawiam Bartek

Jakbys miał pytania, to pisz.

Do│▒czy│: 28 Gru 2010

PostWys│any: 28-12-2010, 11:32    Temat postu: Paralotniarstwo , Szkolenie paralotniowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widz─Ö, ┼╝─Ö w─ůtek stary wi─Öc warto go zaktualizowa─ç, ja polecam szkol─Ö paralotniow─ů Skytrekking.
www.skytrekking.pl
Powrˇt do gˇry
Kociak32

Do│▒czy│: 04 Lis 2011
Sk▒d: Polska

PostWys│any: 08-12-2013, 17:41    Temat postu: Re: czy ktos z was lata mo┼╝e paralotni─ů?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powie mi kto┼Ťile cos takiego mo┼╝e koszotwa─ç? Bo nie znalaz┼éem nigdzie informacji o tym
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Sporty ekstremalne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre i tanie czartery jacht├│w na mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.