Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rower to jest to !!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 13-12-2005, 23:20    Temat postu: Rower to jest to !!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szanowni koledzy (wafle) i miłe urocze kolezaneczki Smile

zapraszam do wypisywania zalet i wad wyjazdów na rajdy rowerami

najaktywniejszy uczestnik dyskusji otrzyma specjalną nagrodę główną (uścisk samego El comendante i może piwo - dla tego naprawde wybitnie aktywnego)

temat zamykamy za tydzień o 23:00 - wyniki ogłoszone będą na środowym spotkaniu AKT za tydzień!

ciekawe ciekawe - proponuje dyskusje Smile pozdrawiam

Hasta la Victoria siempre


El comendante Smile
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWys³any: 14-12-2005, 00:08    Temat postu: Re: Rower to jest to !!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... rajdy rowerowe....

Nasuwa mi się teraz wspomnienie pewnego rajdu rowerowego na który kierownik tegoż rajdu zapomniał roweru!!! Laughing

A tak bez złośliwości Smile to temat mi się podoba i popieram
Powrót do góry
Pio



Do³±czy³: 13 Kwi 2005
Posty: 2
Sk±d: Z lasu

PostWys³any: 16-12-2005, 00:11    Temat postu: Re: Rower to jest to !!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Cool
_________________
"Życie To Nie Je Bajka, Życie To Je Bitwa..."
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 16-12-2005, 14:16    Temat postu: Re: Rower to jest to !!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rajdy rowerowe. Ciekawy sposób uprawiania turystyki, jednak ja preferuje marsze długodystansowe Twisted Evil . Zalety podróżowaniem rowerem są następujące:
- szybki i tani sposób dojechanie na miejsce w odległości 60 - 70 km od punktu startowego
- możliwość przewiezienia go pociągiem, samochodem
- pełny kontakt ze świeżym powietrzem
Teraz może opisze wady:
- nie nadaje się do jazdy po drogach krajowych (samobójstwo)
- nie zbyt sprawdzony podczas jazdy przy deszczowej i burzowej pogody

Jak na razie to tyle siÄ™ wypowiem. Jak coÅ› przypomne, to dopisze.

Pozdrawiam
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 17-12-2005, 13:42    Temat postu: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile

1. dzikeuje za udzial w dyskusji - zachecam wiecej osob Smile

2. co do zlosliwosci i rajdu rowerowego bez roweru - hmmm Smile 4 stówki nadal mam nadzieje sa przygotowane Smile a poza tym mialy byc rowery ale jakby to powiedziec - doszlo do strategicznego nieoporozumienia:)

3. wady od Glowy - co do deszczu - jak sie czlowiek odpowiedni zabezpieczy to i deszcz nie przeszkadza a poza tym jadac na rowerze - szybciej schniesz, a jak masz dobre sakwy - to nic prócz ubrania Ci nie zmoknie do tego jak masz kurtke przeciwdeszczowa i (to dla Pio) błotniki to wtedy tez niewiele zamokniesz Smile
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 17-12-2005, 17:29    Temat postu: el comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dalsza część wad - zrozumiałe jest, że polskie drogi są tak beznadziejne jak szansa wyegzekwowania 4 stów od Ani Prezezowej:)

cóż - ale nie ma sensu jeździć po drogach tych beznadejnych - tylko lepiej po lesnych lub jakiś mniej uczęszczanych - np teraz na sylwestra zapraszam na rowerki a tam jeździ naprawde mało samochodó

podam jedną ciekawą zalete - więcej zwiedzisz w ciągu jednago dnia jeżdżąc rowerem niż pieszo z plecakiem - poza tym to rower dźwiga toboły a nie wasze plecy pozdrawiam papa



El comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWys³any: 18-12-2005, 01:27    Temat postu: Re: Rower to jest to !!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo przepraszam ale w mojej deklaracji nie było terminu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
ale co byś sie nie czepiał i publicznie nie oglaszał że moje słowo jest ... warte bardzo serdecznie zapraszam Cię na najblizsze środowe zebranie a tam jak mi życzyłeś spłace swoje długi publicznie co by mieć swiadków!!!!

Co do jazdy rowerkiem w okolicach planowanego sylwestra - uważajcie na dziwne osobniki o czerwonych twrzach leżące w poprzek drogi Cool

A co do rajdów rowerowych (oprócz tego że ja widze same zalety Very Happy ) to mankamentem moim zdaniem jest zbyt mala ilość a przede wszystkim zbyt male bezpieczeństwo tzw."parkingów rowerowych" przy zarówno "murowanej" jak i "naturalnej historii" naszego kraju. Zsiadasz z roweru chcesz coś obejrzeć dajmy na to w cudnym kościółku który wyrósł na Twoim szlaku. Ale tak naprwde nie możesz oddać się temu miejscu w pełni bo ciągle przesladuje Cię myśl "Czy te moje dwa kółka ciągle tam jeszcze stoją???" tudzież w najlepszym wypadku "Czy w moich sakwach coś jeszcze zostało???"
Lepiej gdy jedzie się większą ekipą, bo wtedy można podzielić się na mniejsze grupki, ktore na zmianę pilnują "rumaków"
Ale ile jest uroku w pjedyńczych wojarzach... Wink
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 18-12-2005, 21:31    Temat postu: el comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

celna uwaga koleżanki Ani Prezesowej Smile

czekam wiecej

moze rozszeżmy temat lekko - na ciekawe sposoby zabezpieczania rowerów w trakcie dalszej drogi aby jaki zły złodzijaszek nam go nie za... tzn ukradłSmile

- jak jedziemy z namiotem - to mozemy spac z rowerem - troche malo miejsca - ale moja baby (rowerek) jest ok Smile

pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji Smile

El comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group