Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Impra kostiumowa w PTTK w stylu retro '70 i '80

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 10-03-2006, 00:37    Temat postu: Impra kostiumowa w PTTK w stylu retro '70 i '80 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak pomyślałem sobie czy kiedy ktoś z Was był na imprezie kostiumowej na której był klimat od A- Z ?
Ja nigdy
Czemu '70 i '80- bo przy aktualnej muzyce sie bawiąc zawsze bedzie ktoś niezadowolony bo każdy z nas słucha czego innego. Organizujac taką impreze będziemy sie bawić przy rytmach których nikt z nas zapewne nie słucha regularnie ( na codzień) Nikt nie będzie mógł zwalać na kogoś że "ON" włączył to i to a ja tego nie lubie.
Gdyby każdy z nas pogrzebał w szafach rodziców/dziadków, czy zrobił TOUR de CIUCHEX to jest szansa na super impreze- kolejną rzecz która zrobilibyśmy razem zgodnie i z sercem- przyłozyli sie do tego
Na strychy u dziadka widziałem adapter- możę Ty widziałeś kilka winyli a czy czadersk okulary w stylu MUCHA, nagrać CD ze swoich mp3 itd
...nawet jeśli nie to pytanie jest jedno czy chcemy sie postarać?
Mama Waletyny mogłaby podobno taniej załatwić konfetti i balony a to tylko najpopularniejsze standardy imprezowe- więc czekam na pomysły
Uważam że zwykły bal przebierańca przy jakiejkolwiek muzyce nie bedzie niczym nowym Nie będzie TĄ imprezą tylko kolejną gdzie ktoś sie przebierze od niechcenia za kogokolwiek na predce- a '70 i '80 może być niezapomniana imprezą

Pogadajmy o tym w PTTK dziś o 20:00 ( II luźna zbiórak GRANI)

pozdrawiam

-Kwiatek
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 10-03-2006, 00:38    Temat postu: Re: Impra kostiumowa w PTTK w stylu retro '70 i '80 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ze mnie idealista/ wizjoner haha

-Kwiat
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 10-03-2006, 00:43    Temat postu: Re: Impra kostiumowa w PTTK w stylu retro '70 i '80 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koturny, dzwony, marynarka Trawolty:) wjojska kiecka w groch oldschoolowe dresy adasia ze stym znaczkiem, okulary BLUS BROTHERS, afro...
a Wasze pomysły?

_kwiat
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 02-04-2006, 03:35    Temat postu: Re: Impra kostiumowa w PTTK w stylu retro '70 i '80 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...integracja naszych klubów- akurat. Tylko gdzie ta inicjatywa???

Grań pojawia sie dość regularnie w AKT- tylko pytanie czy i Wy u nich czasem?
Nawet na "ichnych" imprezkach co dopiero mówić o zwykłym piątkowym spotkaniu- bo takowe sie odbywają na 20:00 w każdy piatek.

To sie nie uda...

...integracja (z nazwy chyba ! )
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group