Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rejs Szlakami wodnymi Iławy, Miłomłyna, Ostródy

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-05-2006, 00:47    Temat postu: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł zrobienia rejsu żeglarskiego po naszym pięknym regionie, w tym przypadku jeziora Warmii. Plan zakładałby opłyniecie jezior w tym akwenie. Start rejsu mógłby się odbyć w II połowie września. Wpływ na wypłyniecie będzie miała pogoda (czy pogoda będzie przyjająca i czy wiatr będzie odpowiedni). Co do sprzętu, to prawdopodobnie trzeba będzie wyczarterować łodzie, prawdopodobnie Fokusy, choć nie miałbym nic przeciwko, jak można było dostać łajby Tanga.

Co o tym sÄ…dzicie Question
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 02-06-2006, 12:33    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł niezły nie ma co... Tylko ile znalazłoby się osób z uprawnieniami do kierowania łódkami Question
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-06-2006, 12:53    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ludzi się znajdzie. Jak na razie, można obsadzić spokojnie jedną łajbę (żeglarzem jestem ja). Ważne, żeby inni sternicy mieli czas.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 02-06-2006, 12:55    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz.... o ile nie wypadnie miw tym czasie jakaś impreza rodzinna, choroba, o ile nie złamię ręki ani nogi, to ja moge się za ster złapać (o ile w załodze nie będę miała przesądnych osób, które twierdzą, że kobieta za sterem to największe nieszczęście).
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-06-2006, 13:00    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem jeszcze słów od innych marynarzy, którzy narzekają na kobiety za sterem. Na ostatniej Wamie widziałem, jak jedna z dziewnczy brała odpowiedzialność za łajbe, a załoga była prawie obszadzona przez chłopców i przyznam, że radziła sobie bardzo dobrze. Generalnie wszystko zależy od zgrania załogi, bo jeśli nie będzie tego zgrania, to dopiero jest katastrofa.
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 02-06-2006, 13:06    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi tego mówić nie musisz... Na kursi miałam w załodze gostka, który zawsze na wszystkim się najlepiej znał, był taki mądry i oczytany... Niezależnie od tego, kto akurat miał w łapkach ster on doradzał jak płynąć itp. No cóż nie wiedział tylko jednej rzeczy, że pływa ze mną, a ja sobie długo nie dam "dobrze radzić" i w którymś momencie nie wytrzyuje i mówię głośno co mam na myśli. Od tego czasu chłopak się ani słowem nie odezwał i był posłuszny jak baranek. No cóż warto dodać, że nasz mądrala jako jedyny nie wiedzieć czemu oblał... egzamin praktyczny Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-06-2006, 13:04    Temat postu: Re: Rejs Szlakami wodnymi IÅ‚awy, MiÅ‚omÅ‚yna, Ostródy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłopak lekko przeciął sprawe. Przeważnie osoba, która steruje łajbą ma najwięcej do powiedzenia, ponieważ ona dowodzi łajbą. A gość chyba musiał kiedyś pływać, żeby tak gadać, lub lubił się popisywać. Jeśli był tym w drugim wariancie, egzamin praktyczny zweryfikował, co potrafił.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group