Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

[Ankieta] - Termin spływuw Lipcu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W jakich dniach powiniem się odbyć spływ kajakowy
7-9.07.2006
40%
 40%  [ 4 ]
21-23.07.2006
60%
 60%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28-06-2006, 12:05    Temat postu: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro jest problem z dogadaniem sie, proponuje wypowiedzieć się w formie ankiedy. Do przedyskutowania są dwa terminy (7-9.07.2006, lub 21-23.07.2006). W jakim chcecie teminie spływ Question

P.S. Ankieta trwa tydzień. Czas jest potrzebny do załatwienia kajaków, jak również transportu sprzętu, dlatego prosze o możliwe najszybsze wypowiedzenie się w tej sprawie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: z nienacka

PostWysłany: 28-06-2006, 19:53    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sefie! Toż to łoczywiste, że drugi termin jest bardziej misiowy! Razz
Rozmawiałam już z tymi od pogody - będzie jak ta lala Laughing
Pamiętaj tylko, że Walentynka i ja potrzebujemy kajaka z podwĂłjnym dnem, tak żeby nasze walizki się zmieściły Smile)))
PozdrĂłfka!
_________________
always on the run...
Powrót do góry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28-06-2006, 20:28    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W razie czego będe wiedział, do kogo mieć uwagi, jeśli prognoza się nie sprawdzi Laughing
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skąd: ...z krainy OZ

PostWysłany: 28-06-2006, 23:15    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i misiowy tyle że my z Walentyną Markiem i Magda musimy sie do wyprawy przygotować. Ja głosuje za 7-9.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: z nienacka

PostWysłany: 29-06-2006, 08:37    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszku!
A co Wy takiego bedzie tam robili, że aż tak musicie być przygotowani;p? Przecież planowałeś to od urodzenia i jestem przekonana, że wszystko masz dopięte jak trza! A czyż wizja spędzenia ze mną kilku ostatnich dni przed wyjazdem nie jest wprost kusząca? Laughing
Odstresujecie się, naładujecie baterie... W końcu to tylko weekend! A wspomniena na całe życie! Bezcenne, prawda? Wink
_________________
always on the run...
Powrót do góry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-06-2006, 20:56    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niestety musiałem zdecydować się na termin 21-23 lipca, ponieważ od tej środy do soboty, lub niedzieli wyjedzam nad morze w okolice Gdańska, więc termin 7-9 lipca nie jest już mi aktualnie na ręke. Po drugie mam kilka drobnych spraw do załatwienia w Gdańsku, dlatego oddałem głos na drugi termin.
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super uĹźytkownik
Ranga: super uĹźytkownik


Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04-07-2006, 13:06    Temat postu: Ankieta- termin spływu w lipcu;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za drugim terminem czyli 21-23 lipca Wink . Pozdrawiam all Smile
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04-07-2006, 18:41    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widać, że 2/3 jest za 2 terminem, więc srawa powinna być juz rozwiązana Idea
Powrót do góry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04-07-2006, 22:11    Temat postu: Re: [Ankieta] - Termin spływuw Lipcu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ankieta zostanie zamknięta jutro, ale znaki wskazują, że ekipa chcę spływ 21-23 lipca. W takim razie pozostaje mi jedynie konsultacja z Kamilem w celu sprowadzenia kajaków.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla kaĹźdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group