Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Porady, recenzje, opisy i opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 11-09-2006, 15:32    Temat postu: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EKIPA apeluję abyście pisali czasem coś o sprzęcie. Olsztyn nie jest miejscem w którym mamy szeroki wybór wyposarzenia turystycznego. Często kupujemy rzeczy podobne albo takie same- ALE zanim to zrobimy zastanawiamy sie czy warto.

Nie wszyscy ufaja sklepom internetowym lub nie mają wiedzi i własnych doświadczeń potrzebnych do wyboru rzeczy wartych kupienia.

PO CO RYZYKOWAĆ- kupujmy rzeczy sprawdzone!!!

PISZMY RECENZJE !!!
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 11-09-2006, 15:39    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często- doradzam- Znajomym w kwestiach sprzętu.

Dla przykładu Walentyna ma lekkie buty trekkingowe firmy HI-TEC model TRAVERSE. Sprawdziła- są to świetne bytki za rozsądne pieniądze. Dzięki tej wiedzy poleciłem je mojej kuzynce i Mlecz'owi z KTG GRAŃ.

Ja mam Śpiwór LOAP ST.Moritz. Testowałem pod namiotem w -15 stponi (choć to extremum śpiwora to było ciepło) Komponenty renomowanych producentów a śpiworek z niewielkie pieniądze w tym przedziale "cieplnym". Śpiwory innych firm są jeszce raz droższe- mój kosztował w OLIMPIE (mam tam -15%) 220zł. Taki sam śpiwór miała Magda i Marek na wyjeździe w Norwegii- bardzo chwalili. Zainteresowana kupnem jest też Walentyna.

I wszyscy sÄ… HEPPY Smile
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
mlecz
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 18 Sty 2006
Posty: 6


PostWys³any: 11-09-2006, 15:54    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda butki sa naprawde super. Na poczatku musialam sie przyzwyczaic do tego rodzaju butow, ale pozniej sprawdzily sie swietnie Smile
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 11-09-2006, 15:58    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie że sie odezwałaś. Jedno zdanko to jednak zbyt mało żebym się namyślił na kupno takuch butów jak Twoje. Myślę że nie tylko ja tak bym do sprawy podszedł.
Napisz o nich cos więcej w oddzielnym temacie!
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kasiiunia
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 20 Mar 2006
Posty: 14
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 12-09-2006, 20:52    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poopieram piszcie fajnie by było stworzyc nasza własna "baze danych" dotyczacych jakosci dostepnego sprzetu turystycznego w Olsztynie.

Ludzie piszcie recenzje mi to zajeło 10 minut ,moze nie jest fachowo ale sie staralam i komus moze pomoc w wyborze plecaka.
_________________
A Mydeł do ślubu w MORO pójdzie hahhaha
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 13-09-2006, 13:24    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli Wy nie będziecie pisać to cała moja praca nie ma wiekszego sensu Crying or Very sad
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
niebieska
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 22 Maj 2006
Posty: 85
Sk±d: ...my blue world... :)

PostWys³any: 13-09-2006, 14:27    Temat postu: Re: ZACHĘCAM DO PISANIA RECENZJI POSIADANEGO SPRZĘTU !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze moje kochanie zrobilo sobie przerwe w nauce zeby zajac sie forum Wink skarbie spokojnie w takich momentach potrzebny jest ktos kto poruszy temat - potem przylaczaja sie kolejni i jakos sie wszystko toczy Wink a ty wlasnie przypomniales o istnieniu tej zakladki wiec moze zwabi to ludzi (nawet tych ktorzy aktualnie nie szukaja dla siebie konkretnego sprzetu) Smile
_________________
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!..."
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Porady, recenzje, opisy i opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group