Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Hangar i Kwestia Stanicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 26-09-2006, 20:18    Temat postu: Hangar i Kwestia Stanicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest fajnie, ale trzeba porządnie pogadać o innych sprawach. Przyda się, żebyśmy zebrali małą ekipę i wybrali się do Hangaru, gdzie będzie można w końcu zrobić porządek i przyjąć kajaki. Wstępny termin późny koniec września, ale prawdopodobny początek października.
Wstępnie również trzeba będzie poszukać stanicy do współpracy, żeby można było od czasu do czasu zaplanować małę spotkania nieoficjalne w celu trenowania umiejętności żeglugi.

Uwaga.
Ponieważ otrzymuje prośby o uporządkowanie hangaru, chciałbym prosić klubowiczów, oraz chętne osoby o stawienie się pod hangarem na ulicy Bałtyckiej w okolicy jeziora Sukiel we czwartek o godz 17 w celu uporządkowania hangaru. Za pomoc zarząd KTW Kilwater będzie bardzo wdzięczny.

Ahoy


Ostatnio zmieniony przez GÅ‚owa dnia 06-11-2007, 22:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 28-09-2006, 21:54    Temat postu: Re: Hangar i Kwestia Stanicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowuś! Do Łolsztynowa przybawam wraz z moją świtą dopiero w niedzielę po południu. Oczywiście nie wykręcisz mi się- Hangar musi być osobiście nawiedzony przeze mnie! Innej opcji nie widzę Wink
A jak dziś poszło? Dużo do odgruzowywania? 3ba od razu wrzucić 2 granaty, czy nie jest tak źle?

Zdrowionka i do najbliższego!
_________________
always on the run...
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-09-2006, 21:44    Temat postu: Re: Hangar i Kwestia Stanicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aparatka; napisa³:
A jak dziś poszło?


Niestety, ponieważ byłem zaangażowany również w przygotowaniu Mno, nie zdążyłem powrócić o odpowiedniej porze z rozpoznania, co z powodowało, że akcje trzeba było odwołać. Jednak w najbliższy poniedziałek trzeba to w końcu zrobić. Mam nadzieje, że pomożesz.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Wodnej KILWATER Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group