Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Naprawa, konserwacja i porady praktyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Kwiatek
Ranga: super gaduła

Do│▒czy│: 26 Sie 2005
Sk▒d: ...z krainy OZ

PostWys│any: 30-03-2006, 22:52    Temat postu: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja troche kombinuje. Ostatnio kupiłem gruby zaimpregnowany materiał i poszyłem 2 pokrowce na namiot/karimete i kilka drobiazgów. A Wy? Wszystko kupione w sklepie z ładnym logo Karrimora itd. czy sami "tworzycie" ?

sprz─Öt, fotografia i rysunek.
Powrˇt do gˇry
Prosiak
Ranga: u┼╝ytkownik

Do│▒czy│: 15 Lut 2005
Sk▒d: Olsztyn

PostWys│any: 02-04-2006, 02:12    Temat postu: Re: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak tam Kwiatek twoje nosidelko na butelke??? bo moje sie sprawowalo jak narazie dobrze ... zrobiles cos moze jeszcze ciekawego ??
Narazie
Powrˇt do gˇry
Kwiatek

PostWys│any: 02-04-2006, 03:23    Temat postu: Re: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak zrobiłem Smile

A to ┼╝e robie sobie te wszystkie bzdety...to Twoja zas┼éuga. Podpatruj─ůc Ciebie zacz─ůlem tworzy─ç w┼éasne.

Nowe noside┼éko jest przypinane na paski przy pasie biodrowym. To zwyk┼éy walec z denkiem na bidon rowerowy ze stoperkiem- tez masz co┼Ť takiego to w┼éa┼Ťnie u Ciebie potpatrzy┼éem- tyle ┼╝e ja uszy┼éem sam Smile

Zrobi┼éem sobie tez pokrowiec na kom, scyzoryk i raczki turystyczne, apteczke du┼╝─ů 7 L. kiesze┼ä troczon─ů do plecaka na "froncie" lub po bokach wspomniane wyzej 2 pokrowce na karimate/namiot- tak jak ten pokrowiec od Marabuta Tengri. S┼éu┼╝─ů mi tez za takie worki ┼╝eglarskie.
Zrobiłem też mase przerubek mojego plecaka.

Troche kombinuje z tym wszystkim.

Mam pro┼Ťbe- nie moge dosta─ç w Olsztynie 100 L. pokrowca p-deszczowego na plecak -a jak zapakuje go na fest ( 70 L. po bokach namiot i karimata + kiesze┼ä na front to (0 ka mi nie obejmuje tego.
Ty szy┼ée┼Ť sobie sam/ na zam├│wienie. Poda┼éby┼Ť jakie┼Ť jego dane /wymiary itd.? Bo to tak ci─Ö┼╝ko wymierzy─ç.

Powrˇt do gˇry
Prosiak

PostWys│any: 06-04-2006, 18:23    Temat postu: Re: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz wymiarow sam nie pamietam bo nie mam go przy sobie ale z tego co pamietam to kupilem 1 metr /1.5 metra materialu. Odcialem od niego tak ze 25cm i ten maly pasek podzielilem na pol . Z tych 2 kawalkow powstalo dno i gora pokrowca - reszta wieksza czesc materialu robila za 2 boki i tyl pokrowca ( odpowiednio zagieta ) - jakos to uszylem - ale teraz to nie jestem w stanie dokladnie wytlumaczyc jak to zrobilem. Ten pokrowiec nie byl idealny bo mial szwy na gorze i na dole - ale je mozna zalaminowac lub zakleic klejem .Tak ze jest Ok.
Powrˇt do gˇry
Kwiatek

PostWys│any: 17-11-2006, 13:20    Temat postu: Re: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za podpowiedz. Ja uszy┼éem sobie 1/1,5 m i nie mam szw├│w anin na g├│rze ani na dole tylko wok├│┼é prostok─ůta jaki tworzy pokrowiec. Wada jest ┼╝e trzeba duzo gumki ┼Ťci─ůgn─ů─ç z tunelu aby za┼éo┼╝y─ç na plecak ale jest du┼╝y plus: s┼éuzy mi za p┼éacht─Ö p-deszczow─ů trakcie wielkich ulew. Prowizoruczne zadaszenie dla 1 osoby i plecaka. Rozwieszam pokrowiec mi─Ödzi drzewami za pomoc─ů sznurka krt├│ry mam zawsze przy sobie i pentelek doszytych do pokrowca.

Powrˇt do gˇry
Prosiak

PostWys│any: 22-11-2006, 21:14    Temat postu: Re: Czy robicie/szyjecie sami jakie┼Ť elementy sprz─Ötu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Narazie tego swojego nie u┼╝ywam - le┼╝y w domku , a przy plecaku mam ju┼╝ "firmowy" l┼╝ejszy, tylko nie taki obszerny jak tamten - samor├│bka.
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Naprawa, konserwacja i porady praktyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.