Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Jak pakować plecak?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Co, gdzie i za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 26-03-2006, 23:36    Temat postu: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pakujecie swoje plecaki? Co idzie na dno plecaka co po środku a co na klapę? Jak powinno się umieszczać środek ciężkości- na jakiej wysokości.

Podzielcie sie swoimi spostrzeżeniami.

W końcu są różne metody...a ponoć tylko jedna prawidłowa Laughing
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kasiiunia
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 20 Mar 2006
Posty: 14
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 27-03-2006, 13:45    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="Kwiatek"]Jak pakujecie swoje plecaki?


Szczerze powiem, ze ja to najlepiej bym poprostu przymocowala dwa paski do szafy i gotowe Very Happy Very Happy
Mnie zawsze pakoje Kwiatek Very Happy
Kiedys wyjezdzalam z mama na ferje zimowe i kwiatek kazal mi przygotowac to co chce zabrac ze soba.Ja oczywiscie wywalilam na lozko polowe szafy.Wiecie co zrobil??Wywalil oczy na to wszystko i powiedzial ze on tyle nie zabiera na miesiac czasu co ja na tydzien i kazal mi z polowy zrezygnowac!! Very Happy Very Happy
Za co jestem mu wdzieczna bo nie nadzwigalam sie a to co wzielam wrezultacie starczylo na caly wyjazd. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
A Mydeł do ślubu w MORO pójdzie hahhaha
Powrót do góry
Prosiak
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 42
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-11-2006, 21:59    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile bym nie wzial ( mało czy dóżo ) to i tak mam pełen plecak . Niektórzy sie mnie pytali po co mam taki wielki plecak i co w nim nosze ?
to samo co wszyscy tylko że moje ubranie jest czasem 2 razy wieksze od przecietnych , pozatym niektóre ubrania maiłem w plecaku - bo bylo mi wystarczająco ciepło podczas ruchu , a inni mieli wszystko na sobie i puste plecaki.
ogólnie tez ma zasade samowystarczania , nie licze że : "a moze ktos bedzie mial i mi pożyczy " wole mieć 2 noże , 2 latarki , niz nie mieć zadnej, oczywiście bez przesady 2 namiotów i śpiworów nie targałem.
A zasady pakowania to chyba każdy zna , a jak nie to w necie można wiele propozycji znależć , wiec nie wiem czy jest sens drógi raz opisywac.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 23-11-2006, 19:50    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie ma sęsu to po co my w ogóle sie bawimy z Wegorzem i reszta ekipy w Forum i Gazete ? Jeśli w necie można znaleźć !

Ale my JELENIE jesteśmy Wink
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Prosiak
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 42
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-11-2006, 20:25    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra, juz dobra... ale po co pisać ? przeecież to każdy wie Laughing Very Happy Razz Laughing ale jestem podly ...
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 02-12-2006, 02:10    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja spotkałem już sporo takich co nie wiedzieli
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-12-2006, 12:04    Temat postu: Re: Jak pakować plecak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do prawdy. Nie przejmuj siÄ™ Kwiatek. Nie pierwszy i nie ostatni Laughing Twisted Evil
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Co, gdzie i za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group