Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

"Bieszczady"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Å»eglarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 19 Cze 2006
Posty: 53
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-12-2006, 09:31    Temat postu: "Bieszczady" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś IM powinna wydać orzeczenie w sprawie "Bieszczad".

http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/674147.html

Mój znajomy miał płynąć w ten rejs. Dosłownie na trzy dni przed jego rozpoczęciem zachorował i ustąpił miejsce swojemu koledze (nie wiem, kto z załogi nim był - nie powiedział, a osobiście nie znałem nikogo z załogi). I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie?
Cholera, kilkanaście godzin po wypadku dostałem od tego znajomego maila, w którym przepraszał, że nie skończy artykułów do zinu, ale jest w szoku. Mail kończył się zdaniem: "Boże, tam powinienem być ja...".

Rozmył się czas, słoneczny blask
W szarych głębinach tonie.
Niech tuli Was do snu po brzask
Podmorskich pieśń połonin.
Niech dobry Bóg sto morskich dróg
Do Hilo Wam prostuje.
Niech nasze myśli do Was mkną,
Bardzo Was tu brakuje.
[/url]
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-12-2006, 17:37    Temat postu: Re: "Bieszczady" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że koszmar ocałałej pani Małgorzaty dobiega końca. Jednak szkoda jest utraty pozostałych członków załogi "Bieszczady", napewną byli doświadczonymi żeglarzami, ale morze jest żywiołem, którego nie można lekcewarzyć. Sam będę chciał płynąć na taki rejs, ale nie wiem, czego można się spodziewać. Faktem jest, że przeznaczeniem może jednak działa w ludziach, ale jaki będzie nasz los nie będzie znany. Bardzo dużo zależy od nas, oraz od szczęscia, choć według mnie ten pierwszy przypadek jest bardziej prawdopodobny.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Å»eglarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group