Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

InteresujÄ…ce nas rodzaje fodzaje fotografii.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 12-12-2006, 00:05    Temat postu: InteresujÄ…ce nas rodzaje fodzaje fotografii. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy którzy fotografują w gronie Redaktorów Gazety Turystycznej i bywalców Forum Turystycznego zainteresowani są fotografią krajoznawczą. Jednak aparat towarzyszy nam nie tylko na wyjazdach turystycznych. Niektórzy noszą go na co dzień i pstrykają fotki. Inni czytają o różnych rodzajach fotografii i fascynuja sie tym z teoretycznego punktu widzenia.

Więc jak to z Wami jest ?
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-12-2006, 00:11    Temat postu: Re: InteresujÄ…ce nas rodzaje fodzaje fotografii. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku aparat zabierałem jedynie z reguły na fotografowanie imprez, w których brałem udział. Były to typowo hipisowe czasy, robiłem fotki tylko dla siebie. Jednak wszystko się zmieniło, jak zacząłem chodzić do Myszek. Teraz interesuje mnie kilka form sztuki fotograficznej: reportaż, portret, makro, jak i uchwycenie piękna przyrody. Ostatnio zagłębiam się w informacje, jakie można znaleść na wielu stronach poświęconych fotografii.
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-12-2006, 14:08    Temat postu: Re: InteresujÄ…ce nas rodzaje fodzaje fotografii. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja w praktyce robię fotki prasowe - na różnych imprezach i wydarzeniach na uwm... Czasem uda się uwiecznić coś fajnego - jak np. ostatni wGórowy koncert . Jedno wam powiem - przy tego typu zdjęciach ciężko jest mi rozwinąć w sobie fotograficzną wrażliwość - na światło, na dobre i ciekawe kompozycje.

Chciałbym mieć czas na krajobraz, niestety tego czasu potrzeba naprawdę mnóstwo. Trzeba znaleźć sobie opowiednie miejsca, a później poznać je w różnych porach dnia, w różnym oświetleniu. I wtedy dopiero coś wychodzi:) Czasami.


Ostatnio zmieniony przez Michu C dnia 13-12-2006, 15:19, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 13-12-2006, 02:06    Temat postu: Re: InteresujÄ…ce nas rodzaje fodzaje fotografii. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu interesuje się fotografią z zakresu kryminalistyki i medycyny sądowej. Wiąże się to ściśle z tematem mojej pracy magisterskiej. Nie robie tego z musu- sam wybrałem sobie to zagadnienie i cieszę sie, że mogę połączyć moje obowiązki na studiach z pasją fotografowania i szeroko pojętego zdobywania wiedzy w tej materii.
Jak do tej pory jest to najciekawsza rzecz jaką robiłem na studiach.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group