Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Sprawa KKS Warmia Olsztyn - ku przestrodze innym klubom
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Å»eglarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
pazaur
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 19 Cze 2006
Posty: 53
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 16-04-2007, 12:11    Temat postu: Re: Sprawa KKS Warmia Olsztyn - ku przestrodze innym klubom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. Dlaczego zarząd "Warmii" nic o decyzji przekazującej grunty w użytkowanie wieczyste nie wiedział? Przecież to kluczowy dokument. Takie rzeczy trzyma się w sejfie jak skarb a już na pewno powinno się o nich wiedzieć. :D Oczywiście cieszę się, że ratusz wyłożył się na własnych przekrętach i klub dostał w prezencie atutową kartę w grze.
BTW, urzędniczka podejrzewam jest Bogu ducha winna, ale jakiegoś kozła ofiarnego trzeba było znaleźć. Co nie zmienia faktu, że karanie jej za rzetelną pracę jest zwykłym świństwem.
_________________
'My friend, one thing you have to learn. There is ALWAYS time for beer.' :D
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-05-2007, 09:56    Temat postu: Re: Sprawa KKS Warmia Olsztyn - ku przestrodze innym klubom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emocje powoli opadają, a w mediach podano, ile kosztował miasto proces z przystanią. Więcej na ten temat pod tym linkiem
http://gazetaolsztynska.wm.pl/Dziesiatki-tysiecy-zlotych-utopione-na-przystani,24046

Moim zdaniem politycy zamiast się spierać z żeglarzami, powinni dojść do porozumienia i dość do kompromisu w sprawie zagospodarowania jez. Ukiel.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 14-05-2007, 10:35    Temat postu: Re: Sprawa KKS Warmia Olsztyn - ku przestrodze innym klubom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Moim zdaniem politycy zamiast się spierać z żeglarzami, powinni dojść do porozumienia i dość do kompromisu w sprawie zagospodarowania jez. Ukiel.

Że lepiej się dogadać niż kłócić, to tak było od zawsze Wink Cóż, ale politycy taka kasta, że muszą się kłócić Mad

A może jakieś małe propozycje zagospodarowania? Very Happy
Co należy zrobić i wybudować żeby było lepiej?
Jakie są wasze pomysły?

Czy np. hotel w miejscu przystani harcerskiej Bryza jest waszym zdaniem trafionym pomysłem? (bo takie plany już były)
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 17-10-2007, 19:50    Temat postu: Re: Sprawa KKS Warmia Olsztyn - ku przestrodze innym klubom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Post z Czw Maj 17, 2007 9:16 pm

Ja na razie nie mam specjalnego pomysłu, jak należy zagospodarować jez. Krzywe. Na pewno coś wymyśle, jak odwiedzę Mazury i przyjrzę się stanicom. Może wtedy coś kreatywnego przyjdzie do głowy.

Przy okazji jednak pojawiła się pewna koncepcja zagospodarowania. Głównie dotyczy stanicy OSIR (kajakarzy), oraz Harcerskiej Stanicy "Bryza". Warto zapoznać się z propozycjami, które powstały podczas konsultacji społecznej.

http://oks.com.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=38&func=fileinfo&filecatid=68&parent=category

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sro Paź 17, 2007 7:50 pm

Wydawało mi się, że temat przycichł, jednak na jednej ze stron Olsztyńskich klubów kajakowych znalazłem link do artykułu w gazecie, w której opisany jest naprawdę przedziwna sprawa. Dopóki nie zapoznam się dokładnie z tym artykułem, pozwolę sobie tego nie komentować.

linki:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33183,4566665.html

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,48726,4569770.html
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Å»eglarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group