Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Plenery

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-03-2005, 00:30    Temat postu: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że podstawą udanego zdjęcia krajobrazowego jest odpowiedni plener. Wiele jest miejsc godnych sfotografowania, ale ja uważam, że najlepsze do fotografowania są góry, bo one potrafią zadziwiać o każdej porze roku. Smile
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-03-2005, 00:36    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o właśnie Smile
Powrót do góry
rambo
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 27
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 19-03-2005, 15:04    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez sie zgadzam tymbarzdiej ze tam zdjecia nawet idiotem wychodza
pozdrawiam milosnikow uwieczniania chwil na kliszy
Razz
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-03-2005, 15:22    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na serio - plener jest bardzo ważny ale równie ważny jest też sposób w jaki jest oświetlony. Często dobre widoczki wychodzą gdy jest wilgoć (czyt. mgły) oraz światło - np. poranne słonko. Wychodzą po prostu baśnie. Oczywiście nie jest to regułą.

btw fajna stronka:
http://www.fotografia-przyrodnicza.art.pl/galeria.php?kat=krajobraz
Powrót do góry
wegorz23
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 16 Lut 2005
Posty: 62


PostWys³any: 19-03-2005, 15:23    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rambo napisa³:
ja tez sie zgadzam tymbarzdiej ze tam zdjecia nawet idiotem wychodza Razz


Zgadzam sie w 100% ... jak w 2003 byłem w Tatrach to jeszcze nie miałęm ani lustrzanki ani cyfry.. maiłem taki aparat jak dla małpy... ale "zainstalowałem" film Superie 200 (jakies tam 4 layer)... no i foty wyszły cud-miód... no ale to tez dlatego że pogoda byłą łądna... bo jak brzydka pogoda to hmmm... jak to sie mówi z g... bata nie ukrecisz...

Bynajmiej lustrzanki nie są drogie... na allegor dobre Zenity TTL juz od 40 zł a takim juz mozna dużo zadziałać i nie tylko w górach. Np taki ruski Zenit moze służyć jako przyrzad do wbijania szpilek lub śledzi od namiotu albo do obrony. Kto ma Zenita wie co to ruska technika Laughing
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 08-12-2006, 02:54    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mając tyle soczewek w obiektywie można też ognisko rozpalić nie mając zapałek Wink
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 08-12-2006, 10:24    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwiatek napisa³:
Mając tyle soczewek w obiektywie można też ognisko rozpalić nie mając zapałek Wink


Czasem nawet soczewek nie trzeba - http://wildwoodsurvival.com/survival/fire/cokeandchocolatebar/index.html Wink



___________________
kredyty dla rolników
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 10-12-2006, 00:54    Temat postu: Re: Plenery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patrzcie Państwo jak ciekawie można...

hmm puszka i czekoladki Wink
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group