Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Kajakiem po Lynie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
prowincjuszka



Doczy: 10 Sie 2006
Posty: 1
Skd: Dobre Miasto

PostWysany: 10-08-2006, 15:27    Temat postu: Kajakiem po Lynie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety- jak dziś się przekonałam- nie jest to rozrywka dla zwykłych zjadaczy chleba.
Ceny wręcz odstraszają. Chciałam zaprosic koleżankę z Krakowa na spływ Łyną na trasie od Wadągu/Dywit do Dobrego Miasta. Wyszło mi, że za 1 dzien takiej przyjemności oraz za 3 kajaki winnam zapłacic około 300złotych. To jakas paranoja!
Na Krutyni np. całkowity koszt wyniesie w granicach 150złotych. No to chciałam pokazac Warmię ale pokażę Mazury. A warmińscy biznesmeni niech sobie dalej trzymaja sprzęt w szopach.
A ja się dziwłam czemu tak rzadko widuje kajakarzy na Łynie, która ponoc malownicza jest nie mniej niż Krutyń,a mniej oblegana. Ale teraz już wiem. Ale przykro mi. Bo z cenami zaporowymi to sie nijak tej Warmii wypromowac nie da. Bo niestety- ceny zbyt wygórowane nie dotyczą tylko kajaków. Np. sprawdzałam ostatnio ceny noclegów i są takie jak nad morzem, tyle, że nad morzem za 35 złotych od osoby mozna miec komfortowe warunki a u nas jedynie śmierdzący po-komunistyczny domek z dykty, często bez kanalizcji. Smutne to.
Na razie wpadłam na pomysł by przez zimę uzbierac na dwa kajaki i miec czym pływac, bez łaski a przy okazji- zarobic na wypozyczaniu znajomym.
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-08-2006, 22:21    Temat postu: Re: Kajakiem po Lynie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem w jakiej firmie szukałaś kajaków do spływu Łyną Question

Jest kilka firm, które windują ceny na Łynie bo uważają sie za monopolistów, ale jak poszukać dokładniej to można znaleźć dużo ofert w normalnej cenie.

Jedną z nich jest np. PTTK Wink

A najlepiej jak ktos jest członkiem PTTK. Opłata roczna znikoma a może jeżdzić na przeróżne imprezy, które są wyłącznie w cenie kosztów.

Dla porównania 2 tygodniowy wyjazd w Góry na Słowacje kosztuje w biurze podruży ok 2000 zł., a mój klub pojechał w tym roku tylko za 800 zł.(ze wszystkimi wydatkami)

Może to krypto reklama, ale jako wieloletni działacz PTTK mam do tego prawo Wink
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group