Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Co, gdzie i za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 11-09-2006, 01:00    Temat postu: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co zabierasz na wyjazd?

Jaśka do spania a może lubisz spakować maczetę... tak na wszelki wypadek!

Napiszmy kilka słów o naszych odchyłach Wink
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 11-09-2006, 01:03    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja np. nie ruszam sie bez moich wełnianych skarpet i 2 noży...tak na wszelki wypadek Embarassed
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 11-09-2006, 01:05    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walentyna zabiera kieckę, różowe skarpetki z kokardkami i czasem torebkę ale nie z CORDURY Laughing
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
Prosiak
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 42
Skd: Olsztyn

PostWysany: 22-11-2006, 21:34    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwiatek ... przecież wiesz że 2 noże to wcale nie dóżo 2 noże to czasem codziennie nosze , a na wypad ... to sam nie wiem i nie powiem żeby sie nikt nie śmiał ...
A z dziwnych rzeczy ? kiedyś na jakimś dawnym kursie z skpb wziąłem metrówke sosnową z lasu bo plecak już był za lekki .
Na razie wiecej sobie nie przypominam co dziwnego nosze , chociaz dla wielu ludzi było by to troche dziwne co mam faktycznie w plecaku, a dla mnie jest przydatne w wielu przypadkach .
Powrt do gry
Marian
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 11 Lut 2007
Posty: 121


PostWysany: 10-04-2007, 21:36    Temat postu: Co zabieram? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez dwóch rzeczy raczej sie nie ruszam: do duzego plecaka wkładam mały plecak no i obowiazkowo musi jechac jasiek.. :)
_________________
Maniek
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-04-2007, 21:22    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chyba kiedyś widziałem porcelanowy talerzyk u koleżanki, podczas rajdu górskiego... Mój odchył to sprzęt foto - nikt normalny nie zabiera w góry ok. 5kg statywu, obiektywów i innych tego typu gratów Smile
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-04-2007, 21:53    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem cos co rozbraja wszystko:

Mapę okolic Elbląga na rajdzie górskim w Karkonoszach (2001), razem z 30 innymi mapami, łacznie z samochodową województwa warmińsko-mazurskiego w 30 kilogramowym plecaku przezesa klubu Pawełka !!!! Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing
Powrt do gry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWysany: 15-04-2007, 16:05    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim plecaku zawsze są sznurówki do glanów (nieważne, czy aktualnie je ze sobą mam), dopóki mi nie poginęły były karty do gry, a już obowiązkowo muszę mieć grube skarpety made by Moja Mamusia Very Happy
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 15-04-2007, 16:57    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabieram zawsze bez względu na okoliczności aparat fotograficzny, oraz z reguły w plecaku mam pałatkę, oraz ubiór wojskowy kamuflaż pantera. Dodatkowo pozostałe ubrania muszą mieć kolor czarny Laughing

Dodane: A od niedawna również chusta.


Ostatnio zmieniony przez Głowa dnia 15-04-2007, 20:01, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 15-04-2007, 19:50    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa napisa:
oraz ubiór wojskowy kamuflaż puma.

Jesteś tego pewien?
Link do pumy http://www.henrikc.dk/camouflage/details.asp?autono=25
(warto się zapoznać z resztą zawartości stronki)

Mi się wydaje, że masz zwykłe "us-y" wz. 93 pantera Wink
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 15-04-2007, 20:02    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa:
Głowa napisa:
oraz ubiór wojskowy kamuflaż puma.

Jesteś tego pewien?

Mi się wydaje, że masz zwykłe "us-y" wz. 93 pantera Wink


Zwracam honor Wink
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 15-04-2007, 21:08    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki, że tak się czepiam, ale ma się swoje odchyły Mr. Green
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 15-04-2007, 21:09    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojj tam, nie przesadzaj. Przecież to jest temat o odchyłach Laughing
Powrt do gry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 26 Sie 2005
Posty: 458
Skd: ...z krainy OZ

PostWysany: 13-05-2007, 23:52    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa napisa:
Ojj tam, nie przesadzaj. Przecież to jest temat o odchyłach Laughing


...właśnie Exclamation
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrt do gry
Hamlet
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 9


PostWysany: 29-08-2007, 20:59    Temat postu: Re: Co zabierasz na wyjazd- czyli kilka słów o naszych ODCHYŁ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w normie raczej :) Nie ruszam się bez MP3 :D
_________________
Jeżeli kręci Cię nurkowanie - skafander i głębina, zajrzyj ![/url]
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Co, gdzie i za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group