Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

OPINIA: plecak Campus ECO-LOGO 15

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Porady, recenzje, opisy i opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jak oceniasz opisywany produkt
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
50%
 50%  [ 1 ]
4
50%
 50%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 2

Autor Wiadomo¶æ
Kasiiunia
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 20 Mar 2006
Posty: 14
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 12-09-2006, 20:45    Temat postu: OPINIA: plecak Campus ECO-LOGO 15 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plecak kupiłam 6 lat temu. Uzywam go bardziej rekreacyjnie tzn szkola, biwaki drobne, weekendowe wypady. Ma on swoje wady i zalety wiadomo jak kazdy produkt.


Wada jest napewno to ,ze plecak ma zamek wszyty od dna z jednej strony do dna z drugiej strony-jest za dlugi-jak sie rozepnie czasem on sam niechcaco lub ja za mocno to wszystko wypada.

Zaleta jest dobry material-jego wytrzymalosc. Ma fajne kieszonki na dlugopisy i jedna na male drobiazdzki np husteczki itd. Jest wygodny, ma pas piersiowy-co jest zadkoscia w plecakach szkolnych. Do tego- co jest BARDZO istotne -nie przemaka zbyt szybko na deszczu. Ma wygodne ramiaczka, wytrzymale klamerki i dobre paski.

Gdyby nie zamek w plecaku , ktory mi sie poopsuł Sad (ale mozna to naprawic) ponosilabym go kolejnych pare lat. Musze sie usmiechnac do Kwiatuszka mojego Kochanego moze mi go naprawi Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
A Mydeł do ślubu w MORO pójdzie hahhaha
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 12-09-2006, 21:52    Temat postu: Re: OPINIA: plecak Campus ECO-LOGO 15 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swojego tez używam wyłącznie do miasta. Na tak małe wymagajace zastosowanie spisuje się znakomicie.
W kilku miejscach troche sie przeciera materiał- ale jeszcze nie na wylot. Myslę że nie szybko się przetrze. Zawartośc faktycznie w nim nie moknie. Szelki sie nie wypruwają z miejsca gdzie są wszyte do plecaka. Zamek jest kiepskiej jakości- rozjerzdza sie. Jest na to sposób- ne zawsze skutkuje. Należy dogjąć "główkę" sówaka w miejscu w którym nasówa "żąbki" zamka na siebie.Zgadzam się że zamek główny zbyt długi- jak sie go rozpina to cała zawartość napchanego ECO-LOGO wypada na glebę.
Trzeba dodać że plecaczek był baqrdzo tani- kosztował 50 zł. Jak za taką cene to juz dawno powinien sie popsuć.

Ale... ja tez mam swój 6 lat. Wcale nie wyglada na tyle.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Porady, recenzje, opisy i opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group