Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Kółko fotograficzne Myszki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
we
Go¶æ






PostWys³any: 21-03-2005, 20:04    Temat postu: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wspomnieć że w Olsztynie działa Kółko Fotograficzne "Myszki"... osoby początkujące w fotografii oraz osoby zaawansowane mają okazję uczęszczac na kółko i poszerzać swoją wiedzę fotograficzną. Ja byłem na kilku spotkaniach i było bardzo fajnie. Mili ludzie... konkretne i przydatne informacje... prowadzący udziela fachowych porad. Teraz troche przestałem chodzić bo mam robote. Ponad to bardzo mi sie podobało na spotkaniu wigilijnym na kółku... prawie rodzinna atmosfera.

W imieniu kółka zapraszam...

Także MichuC może sie dużo na tan temat wypowiedziec... wiec na wszelkie pytania on chyba będzie odpowidał.

pozdr.
//wegorz
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-11-2005, 09:29    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, wiem nie więcej, gdzie znajduje się ich siedziba, problem polega na tym, kiedy kółko ma swoje zebrania. Mam zamiar tam się wybrać, tylko nie chce pocałować klamki.
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-11-2005, 09:33    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtorki o 19.00, najlepiej przynieść jakieś swoje zdjęcia ale niekoniecznie.
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-11-2005, 09:37    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mi czas pozwoli, to się pokaze. Zebrania są oczywiście raz w tygodniu, czy jak w Grani raz na miesiąc?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-11-2005, 23:22    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu zawitałem na zebraniu kółka fotograficznego. Zgadzam się z Węgorzem, który wspominał, jaka tam panuje atmosfera. Naprawdę było fajnie, że mam zamiar tam się pokazywać w miare możliwości czasowych. Nawet udało mi się porozmawiać jednym z członków, który opowiedział mi wiele ciekawych rzeczy.
Powrót do góry
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-02-2007, 09:54    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to sa zajecia tylko dla studentów, czy jakbym bardzo chciał to też mógłbym chodzić? Z tego, co wiem, to jesteś prezesem, Michu Wink Gratulacje :]

Widzialem zdjecia osob, ktore byly (sa?) w Myszkach, robi to wrazenie Smile
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-02-2007, 21:28    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh dzięki Smile Tak na serio, ten prezes to tylko funkcja - obowiązki, odpowiedzialność przy zerowych korzyściach i satysfakcji, brakuje nam ludzi Sad
W tej chwili zdjęcia robimy raczej samodzielnie, a na spotkania przynosimy je i coś tam dyskutujemy na ich temat. Myślę, że nie powinno być zbytnich kłopotów z uczestnictwem, nawet jeśli nie jesteś studentem uwm.
Powrót do góry
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-02-2007, 22:16    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to pomyślę, powinienem wykrzesać trochę czasu przy dobrej organizacji. Będziesz jeszcze na UWM w przyszłym roku?

Jakoś mnie ostatnio wzięło na tą fotografię, zawsze o tym marzyłem, ale z realizacją bywało gorzej.
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-03-2007, 22:06    Temat postu: Re: Kółko fotograficzne Myszki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michu C napisa³:
Myślę, że nie powinno być zbytnich kłopotów z uczestnictwem, nawet jeśli nie jesteś studentem uwm.


Czego przykładem jestem ja Very Happy

PS> Ale cicho, bo siÄ™ wyda Laughing Wink
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group