Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Kiedy jedziłem(am) na koniu?
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Harcerstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Kiedy ostatnio jedziłem(am) na koniu?
w tym miesiÄ…cu ;-)
36%
 36%  [ 4 ]
hmmm 3-6 miesiecy temu
9%
 9%  [ 1 ]
rok temu :-|
0%
 0%  [ 0 ]
2-4 lata temu
9%
 9%  [ 1 ]
jeeeszcze dawniej :-(
27%
 27%  [ 3 ]
nigdy ;-(
18%
 18%  [ 2 ]
nigdy bo bojÄ™ sie koni :-/
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 11

Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-03-2005, 20:47    Temat postu: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ankieta dla wszystkich... nie tylko dla ludzików z Husarii Wink
Powrót do góry
Dominika
Go¶æ






PostWys³any: 05-05-2005, 18:52    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj ja tak dawno nie dosuadałam konia. Chyba z rok temu. Tak to było na obozie w Siemiankach. Wspaniałe chwile. Ale tak to nigdy nie ma okazji Sad
Pozdrawiam Martusię i resztę drużynki Smile
Powrót do góry
Dominika
Go¶æ






PostWys³any: 05-05-2005, 18:54    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj ja tak dawno nie dosuadałam konia. Chyba z rok temu. Tak to było na obozie w Siemiankach. Wspaniałe chwile. Ale tak to nigdy nie ma okazji Sad
Pozdrawiam Martusię i resztę drużynki Smile
Powrót do góry
bananek



Do³±czy³: 09 Kwi 2005
Posty: 1
Sk±d: Zza winkla

PostWys³any: 09-05-2005, 11:59    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom ja mialem raz okazje, a bylo to hej ho temu, z 15 lat juz, bylem malutki i wujek mnie wzial ze soba, tak hardkorowo nawet bez siodla ;]
_________________
Zjednoczenie Klimatuf
_
- Pijesz albo prowadzisz, wybor nalezy do ciebie.
- Nie mam prawka, nie mam wyboru.
Powrót do góry
wegorz23
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 16 Lut 2005
Posty: 62


PostWys³any: 10-05-2005, 08:20    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja też dawno... bardzo dawno...
ale mam taką nieśmiałą Rolling Eyes nadzieję ze moze Siudemka kiedyś... zaprosi na konie Wink
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 13
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 13-05-2005, 01:28    Temat postu: Jazda na koniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin nie wiem jak sie dadoac dso tej ankiety.Jezdzilem ostatnio i nie wiem jak sie dodac.Zarzadz cos..pozdrawiam
_________________
Majkel
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 13-05-2005, 08:42    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie rozumiem co nie działa.....
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 13
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-05-2005, 14:44    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak sie dodac do tej ankiety bo ja jestem ciemniak i nie kumam.
_________________
Majkel
Powrót do góry
we
Go¶æ






PostWys³any: 20-05-2005, 15:01    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak nie mozesz głosować to chyba juz głosowałes?

albo nie wiem...
pogrzebie i zobacze....
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 13
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-05-2005, 19:34    Temat postu: Glosowac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze byc..chyba glosowalem..myslalem ze mozan wiele razy,... Rolling Eyes
_________________
Majkel
Powrót do góry
Pingwin
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 7
Sk±d: woj. ÅšwiÄ™tokrzyskie

PostWys³any: 16-07-2005, 20:48    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak czytam Wasze posty (że wszyscy dość dawno jeździli) i wydaje mi się że mam najlepiej bo jeżdżę dwa razy w tygodniu Smile
_________________
Każdy konik gniady
Gubi w śniegu ślady.
Każdy konik płowy
Ma złote podkowy.
Każdy konik siwy
Ma różę u grzywy.

Spójrz jak w końskich chrapach
Świeci róży zapach!
Powrót do góry
7ka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 5
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-07-2005, 22:35    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

40% jeździło niedawno wg ankiety Very Happy . A ja myśle że mam jeszcze lepiej bo jeżdżę codziennie Very Happy
_________________
Tfardym trzeba być a nie mientkim !
Powrót do góry
Pingwin
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 7
Sk±d: woj. ÅšwiÄ™tokrzyskie

PostWys³any: 22-07-2005, 13:03    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing
ja też chcę jeździć codziennie Crying or Very sad ale niestety nie stać mnie więc zadowalam się dwiema godzinami tygodniowo Wink
_________________
Każdy konik gniady
Gubi w śniegu ślady.
Każdy konik płowy
Ma złote podkowy.
Każdy konik siwy
Ma różę u grzywy.

Spójrz jak w końskich chrapach
Świeci róży zapach!
Powrót do góry
7ka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 5
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-07-2005, 15:38    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też nie byłoby stać na płacenie komuś od godziny za jazdę codziennie. Ale mam swojego konia dlatego jeżdżę codziennie-tego na zdjęciu-to moja Myszka kochana Very Happy . A skąd jestes?
_________________
Tfardym trzeba być a nie mientkim !
Powrót do góry
Pingwin
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 7
Sk±d: woj. ÅšwiÄ™tokrzyskie

PostWys³any: 22-07-2005, 15:47    Temat postu: Re: Kiedy jedziÅ‚em(am) na koniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe fajnie masz
ja jezdem z Kielc Wink ale byłam w zeszłym roku w Olsztynie Very Happy ładne miasto macie:)
_________________
Każdy konik gniady
Gubi w śniegu ślady.
Każdy konik płowy
Ma złote podkowy.
Każdy konik siwy
Ma różę u grzywy.

Spójrz jak w końskich chrapach
Świeci róży zapach!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Harcerstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group