Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Kto ma ochotę pospacerować ....
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Turystyka piesza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Adrian_KWO
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 03 Gru 2005
Posty: 41
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-01-2007, 16:18    Temat postu: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znowu ja. Łazić (i rowerkować) samemu mi się nie chce. Teren - najchętniej Las Warmiński. Spacery po 20-25 km. Czasem trochę więcej. Jak ktoś ma ochotę połazić ze mną to GG. Very HappyVery Happy
Chodzę często dla relaksu i utrzymania formy.
_________________
Z Taternickim Pozdrowieniem
Adrian
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-01-2007, 19:50    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie pisze... ale po sesji (max.po sesji poprawkowej) Idea
mozna by zmontować jakaś grupke (nie koniecznie dużą)

albo mozesz trenowac z chłopakami przed Harpaganem... ale to o duzo wiecej niz 20-30 km
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-01-2007, 22:46    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wstępnie też
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 10-01-2007, 22:52    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa:
albo mozesz trenowac z chłopakami przed Harpaganem... ale to o duzo wiecej niz 20-30 km


Czy tak dużo? Najbliższa przebieżka w moim wypadku to prawdopodobnie Olsztynek-Olsztyn. Ok. 40km jeśli dobrze pamiętam Mr. Green To tylko 10km więcej Rolling Eyes


__________________
kocyki dla niemowląt
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 16:05    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa:
albo mozesz trenowac z chłopakami przed Harpaganem... ale to o duzo wiecej niz 20-30 km


Owszem, że można zawsze dołączyć, jednak ostatnio głównie trenujemy nocą Razz

W sumie od razu po sesji planuje również małą przebiężkę. Z Pasymia do Olsztyna, krętą drogą przez Butryny, też jest jakieś chyba 40 km Mr. Green

Marzy mi się zorganizowanie rajdu o charakterze podobnym do rajdu do źródeł Łyny z listopada 2005. Były 2 trasy do wyboru - zwykła, oraz długodystansowa. Przyznam, że na tym rajdzie najlepszą zabawe miała ekipa dalekiego zasięgu, to był rajd Very Happy

Teraz przeglądając mapke znalazłem ciekawe miejsce, na zrobienie 1, maksymalnie 2 dniowego rajdu. I tutaj mam propozycje. Ogólny opis podziele na poszczęgólne proponowane trasy:

Trasa zwykła:
- Górowo - Łężany - Święta Lipka - Reszel - Sątopy Samulewo
Trasa długodystansowa:
Olsztyn - Klebark Wielki - Silice - Skajboty - Kieżliny - Kromerowo - Nasy - Bredynki - Otry - dołączenie do trasy zwykłej - Łężany - Święta Lipka - Reszel - Sątopy Samulewo

Trase można poprowadzić pod koniec lutego (w ostatni wekend). Myśle, że wtedy wszyscy będą już po sesji, więc nie będą mieli nic przeciw małemu wypadowi za miasto.

To jest owszem tylko propozycja, więc zapraszam do dyskusji.


Ostatnio zmieniony przez Głowa dnia 11-01-2007, 16:39, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 16:15    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak są tam jakies góry to popieram Wink
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 16:43    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro się chwaliłeś, że masz mape z zaznaczonymi górami w regionie, to wypisz takie, które są w odległości około 50 km od Olsztyna. Wtedy moze trase sensownie rozplanuje, bo nie zamierzam rezygnować z trasy długodystansowej.
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 16:59    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pagóry tam są i to ładne. Ale jeżeli temat interesuje tylko mnie to i tak nic z tego nie wypali.

P.S. Mapa znajduje się na stronie www.wm.pl Na mapie województwa należy kliknąc na zakładkę "fizyczna".

Cytat z mapy: "Liczne wzgórza moren czołowych w układzie równoleżnikowym, przekraczające 200 m.n.p.m..."


Ostatnio zmieniony przez Milan dnia 11-01-2007, 17:37, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 17:13    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błędna intepretacja Milan. Pamiętam o ustaleniach, ale chciałem złożyć propozycje zrobienia takiej trasy ze względu na ciekawe miejca, jakie są po drodze. Ale skoro tak reagujesz teraz bezpostawnie, komentarz zostawie dla siebie (OT). Nie wiem, czy całe posty czytasz Milan, bo zawarta na końcu była sentecja, że to jest jedynie propozycja, a ty to traktujesz jako fakt dokonany. Chyba jednak coś nie jest tak.

Ostatnio zmieniony przez Głowa dnia 12-01-2007, 07:16, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 17:18    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Confused

Ostatnio zmieniony przez Milan dnia 11-01-2007, 17:36, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-01-2007, 17:21    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa napisa:
To jest owszem tylko propozycja, więc zapraszam do dyskusji.


Ciężko z tą dyskusją, skoro z małej sugesti robi się duży problem.
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 12-01-2007, 08:30    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sw.Lipka i Reszel.... to daleko troche? jak tam z dojazdem?

ja preferuje tanie rajdy Wink
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 13-01-2007, 22:52    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dojazd:
Głowa napisa:
Olsztyn - Klebark Wielki - Silice - Skajboty - Kieżliny - Kromerowo - Nasy - Bredynki - Otry - dołączenie do trasy zwykłej - Łężany - Święta Lipka...
Twisted Evil Wink

Jak będę miał czas to się piszę Cool

A ile to ok. km? bo nie chce mi się sprawdzać Rolling Eyes


___________________________
arkusze maturalne z biologii
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 13-01-2007, 23:11    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo, myśle, że będzie ponad 50 km, czyli co Harpaganowe tygrysy lubią najbardziej. Nie należy zapominać o treningu biegowym Very Happy
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 24-03-2007, 12:25    Temat postu: Re: Kto ma ochotę pospacerować .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś, jak jutro zapowiada się śliczna pogoda, więc mam zamiar zrobić mały wypad w teren jutro. Pierwotnie miąłem sam iść, ale jak ktoś ma ochotę, to może się podłączyć. Wstępnie planuje startować jutro o 9 rano. Planowałem pochodzić sobie po Lesie Warmińskim i okolicach (głównie interesuje mnie nurt Łyny od Łaniewa do Rusi).
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Turystyka piesza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group