Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

[sprzedam] Lafuma Crosstour GTX rozmiar 44

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> GieÅ‚da
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
natash



Do³±czy³: 12 Sty 2007
Posty: 1


PostWys³any: 12-01-2007, 22:56    Temat postu: [sprzedam] Lafuma Crosstour GTX rozmiar 44 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam do sprzedania buty Lafuma Crosstour GTX, rozmiar 44. Używane, ale wygląd jak nowe, z zewnątrz żadnych śladów użytkownia, podeszwa stan idealny, zainteresowanym wyślę zdjęcia na e-maila. Buty z Gore-Tex i Vibram, wzmacniane czubki, więcej chyba pisać nie trzeba. Kupione rok temu. Nigdy nie były na szlaku, kilka razy założone do miasta Niestety są mi za duże, nie udało się wymienić na większę, sprzedaję bo nie chodzi mi się w nich komfortowo, dlatego rzadko je nosiłem. Żal sprzedawać, ale komuś na pewno posłużą, a u mnie leżą w szafie. Kontakt dla zainteresowanych zakupem: sputnik_00@o2.pl

Pozdrawiam,
Marcin.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-01-2007, 08:30    Temat postu: Re: [sprzedam] Lafuma Crosstour GTX rozmiar 44 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie za duze... a szkoda bo szukam butów
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> GieÅ‚da Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group