Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

KÅ‚opoty z logowaniem
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-02-2007, 20:12    Temat postu: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu po zalogowaniu wyświetla mi się strona główna, ale w formie "wylogowanej". Dopiero za drugim razem udaje mi się wejść na konto, ale w rubryce "nowe posty" wyświetla się już 0 (zero). Jest to dość kłopotliwe. Da się coś z tym zrobić, Węgorz?
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-02-2007, 20:33    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwne ale ja nie mam najmniejszych problemow...
ale to chyba wina maskoawnia domeny prv - ktora wlaczylem na jakis czas z okazji przniesieniaforum na nowy serwer
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-02-2007, 20:40    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też miałem problem, ale kiedy zacząłem przeładowywać forum to zalogowaniu, wszystko mi sprawnie działa. Może coś jest nie tak z automatycznym przeładowaniu Question
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 00:15    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie są takie same objawy jak Pepech opisał, sprawdzę niedługo czy zadziała trik z przeładowaniem Smile
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 15-02-2007, 11:40    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mam inny problem... Po zalogowaniu pokazuje mi się informacja o liczbie nieprzeczytanych postów, a kiedy chcę je zobaczyć, okazuje się, że takowych nie ma. Tylke, że po kilku dniach pokazuje się odpowiedź, na temat, który powinien był mi sie wcześniej ujawnić i widzę, że są tam posty, które powinnam była wiedzieć, że pojawiły się na forum.

Jeżeli ktoś zrozumiał o co mi chodzi, to gratuluję ;-D
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 13:11    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeffcia ja zrozumiałam. Smile Ja czasami mam ten sam problem, że są nowe posty, ale jak klikam, żeby je zobaczyć to pisze, że nie zaleziono kryteriów, czy jakoś tak i wychodzi, że posty są, ale ich nie ma...
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 14:19    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Posty są ale tylko dla tych którzy maja dostęp do danego forum. Jeżeli nie masz dostępu do danego forum, to pojawia się komunikat, ze "te posty nie spełniaja twoich kryteriów".
Jednym słowem tak powinno być Wink
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 15:02    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak Milan, ale to są często tematy ogólnodostępne, do których mam dostęp i pisze, że nie zanleziono kryteriów... Poza tym często mi się zdarzało, że wywalało jakiś błąd 404 i w ogóle nie mogłam wejść na forum... Sad
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 15:04    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I o co chodzi z tym "przeładowaniem" ??Będę dźwięczna za wyjaśnienie, b ja to taka szara istotka jestem nie znająca się na takich rzeczach Wink Laughing
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2007, 15:12    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeładowanie = odświeżenie strony = musisz wcisnąć guzik F5, albo ikonkę z dwiema zapętlającymi się strzałeczkamy Smile

U mnie już działa, wina była po mojej stronie - prosta rzecz: zła konfiguracja firewalla, który nie przepuszczał ciasteczek.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2007, 18:12    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

usunelem maskowanie w domenie PRV

czy forum dziala lepiej?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2007, 19:11    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z logowaniem nic się nie zmieniło, więc problem nadal istnieje.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2007, 19:29    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to problem musi byc po waszej stronie (np ciasteczka lub inny).... ja nigdy nie mialem problemow z Forum a szczegolnie z logowaniem Wink

kto jeszcze ma problemy z logowaniem?
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 18-02-2007, 22:26    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:

kto jeszcze ma problemy z logowaniem?


U mnie również wystepuje tego typu błąd. Nie wiem czy to ważne, ale używam przeglądarki Firefox, system operacyjny OpenSUSE 10.2 .
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2007, 22:28    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm jednak problem jest i u mnie. Ciasteczka powłączane, firewall zdjęty, a logowanie się krzaczy Neutral Wcześniej miałem selektywne przepuszczanie ciasteczek + firewall - i wszystko działało...
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group