Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

KÅ‚opoty z logowaniem
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-02-2007, 00:15    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwne bo u mnie nie ma problemow...

no ale jak nie jest to wina maskowania domeny PRV to pewnie jakis problem z przeniesieniem na nowy hosting (poczatek lutego) lub instalacja mod'a "JuniorAdmin" (koniec grudnia) ...
hmmm

jak bardzo uciążliwe są te blady z logowaniem?

bo jak to bardzo przeszkadza to bedzie chyba trzeba zainstalowac od nowa phpBB2 i od nowa mody ;-(

ktos ma jakis pomysl co jest przyczyna lub jak naprawic?
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 19-02-2007, 06:29    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie natomiast wszystko cacy i chodzi szybciej niż na starym serwerze Very Happy
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-02-2007, 23:12    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec jesli u niektorych dziala a u niekorych sa problemy to chyba nie wina phpBB lecz moze wersji przegladarki lub konfiguracji lub systemu oper. ?

Ja korzystam z Forum u siebie z domu i tam mam Win2000 i IE (nie pamietam wersji) oraz u Agi = WinXP + IE 7.0 - i nie mam ZADNYCH problemow z forum. Jeszcze za kilka dni przetestuje forum na komputerach na wydziale. Ale jak w styczniu korzytsalem to tez nie bylo problemow.

hmmm
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-02-2007, 23:34    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie teraz np. działa wszystko, win2k + opera 9.01. Problem jest więc złożony Smile
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-02-2007, 23:43    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam W XP i Operę 9.1 i są problemy czasami Sad Ale mi często życie lubi stawiać góry i rzucać kłody pod nogi...
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-02-2007, 00:19    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja używam firefoxa i też mam problemy z logowaniem. Forum chyba jedynie dobrze działa na internet explorer, za którym nie przepadam.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 20-02-2007, 09:16    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tu siÄ™ z tobÄ… GÅ‚owa nie zgodzÄ™. Moja konfiguracja: W XP + Firefox 1.5.0.9.
I śmiga Cool
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-02-2007, 10:19    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa³:
I tu siÄ™ z tobÄ… GÅ‚owa nie zgodzÄ™. Moja konfiguracja: W XP + Firefox 1.5.0.9.
I śmiga Cool


Tak jasne. Ja mam nowszą wersje Firefox 2, więc różowo nie jest.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 20-02-2007, 17:10    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowsze nie zawsze znaczy lepsze Mr. Green
Powrót do góry
EmCztery
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 15 Sie 2005
Posty: 119
Sk±d: z Domu

PostWys³any: 20-02-2007, 18:45    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problemy z logowaniem zdazaly mi sie od jakiegos roku, kiedys Wegorz mowilem Ci o tym. Uzywam Firefoxa pod Win98 i SlackwareLinux 9.0, na obu systemach mam z tym problem. Od niedawna Paulinie tez sie zdarzaja te problemy, chociaz od dawna nie zmienia przegladarki, uzywa caly czas Firefoxa.
Wydaje mi sie ze to nie problem z ciasteczkami. Probowalem wiele razy kasowac ciasteczka przed zalogowaniem sie z pamieci przegladarki i nic to nie pomagalo. Czasami jednak udaje mi sie zobaczyc strone glowna forum bedac zalogowanym. Po kliknieciu w jakikolwiek link kierujacy do forum pojawia mi sie okienko do logowania.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 20-02-2007, 23:16    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli wynika z tego, że problem leży gdzieś w kwestii współpracy forum z Firefox. Sprawdzałem w pracy na IE i działa normalnie. Jeżeli chodzi o Firefox, to sprawdzałem zarówno pod linuksem (OpenSUSE 10.2), jak i w pracy pod Windowsem (Windows 2003 Small Business Server) i za każdym razem występowały problemy z logowaniem...
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-02-2007, 23:34    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest prawda, sam raz zalogowałem się na forum po przez Internet Explorer i problemu nie było. Istnieje problem współpracy forum z przeglądarkami Firefox.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 21-02-2007, 00:50    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś mi się przypomniało Smile A mianowicie w forum phpBB problem z logowaniem może wynikać z ustawionych zabezpieczeń -podwójne logowanie zapobiega przed działaniem automatów spamujących. Może Węgorz instalowałeś jakiegoś moda antyspamowego czy coś w tym stylu i dlatego tak się dzieje....
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-02-2007, 12:21    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa³:
A ja mam W XP i Operę 9.1 i są problemy czasami Sad Ale mi często życie lubi stawiać góry i rzucać kłody pod nogi...


hmmm to dało do myślenia Shocked
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-02-2007, 17:14    Temat postu: Re: KÅ‚opoty z logowaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kula napisa³:
Coś mi się przypomniało Smile A mianowicie w forum phpBB problem z logowaniem może wynikać z ustawionych zabezpieczeń -podwójne logowanie zapobiega przed działaniem automatów spamujących. Może Węgorz instalowałeś jakiegoś moda antyspamowego czy coś w tym stylu i dlatego tak się dzieje....


o modach jest oddzialny temat...
np jest mod Ban Robotic Register (ten raczej nie)
ale także Junior_Admin (moze ten?)

chociaz jak myśle że jesli u mnie i u innych (Bartek, Aga i inni co sie nie przyznają) działa super to nie jest sprawa modów czyli kodu php .... bo wtedy to działa albo nie działa (przeważnie)

wylogowanie moze miec tez miejsce kiedy sesja wygasa.... albo moze Shoutbox nieprawidłowo działa - bo były przypadki
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group