Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 18-03-2007, 20:07    Temat postu: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WYPRZEDAŻ:

MultiTool cena 60 zł (nowy + pokrowiec hand made)

Victorinox Blue Spartan cena 25 zł (używany)

Plecak F7 pro model ROCK czarny 75 litrów cena 200 zł (nowy)

Plecak JanySport pp25 kolor kamuflaż (CCE) cena 100 zł (używany)

Plecak JanySport pt75 kolor kamuflaż (CCE) cena 300 zł (używany)

Karimata w kolorze ciapkowatym Razz (prawie nówka) w cenie 25 zł

sandały KARRIMOR w kolorze niebiesko szarym (używane w bdb stanie) 60 zł model NEVADA
rozmiar brytyjski 6 ; europejski 39
! możliwość negocjacji cen !

propo sprzedaży i fotek proszę o kontakt na maila Mydelko5@o2.pl albo gg 3926805

COŚ JESZCZE dla militarystów mam na sprzedaż kamizelkę LBV wraz z pasem LC3 (używane) w cenie 100 zł oraz polską bluzę pustynną przywiezioną z iraku z materiału RIPSTOP (używaną) w cenie 90 zł


Ostatnio zmieniony przez MYDEL dnia 21-03-2007, 19:18, w caoci zmieniany 5 razy
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 19-03-2007, 09:39    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mydeł a czemu ty sprzedajesz tego Victorinoxa, co Ci sie w nim zepsuło??a nowy taki ile kosztuje??bo nie wiem czy dobrze kojarze ale czy to te scyzoryki na wieczność??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 28 Mar 2006
Posty: 57
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-03-2007, 15:40    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lol, nie na wieczność, bo na pewno go wcześniej zgubisz Very Happy Pierwszego Victorinoxa musiałem wyrzucić do śmieci na lotnisku, bo zapomniałem go wrzucić do bagażu, który idzie do luku...

Btw, jak się to-to ostrzy? Razz
Powrt do gry
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 19-03-2007, 16:20    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z vickiem jest wszystko okej! tylko zbieram na droższą zabawkę Razz

a cena aktualnie takiego na allegro to około 30-40 zł

Pozdrawiam MYDEŁ

PS. ostrzenie takiego nożyka to prosta sprawa Razz ale ten jeszcze nie był ostrzony, a jest ostry (ostrze jest w stanie dziewiczym + gratis dodaje do niego dyndadełko mojej roboty Very Happy)
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 20-03-2007, 00:05    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiego na alegro a szkoda bo chciałam go sobie obejrzec co to za cacko:)a czy on jest bardzo skomplikowany??bo ja potrzebuje tzw:najprostrzego modelu dla blondynki co by puszki otwierał, zabijał niedzwiedzie , robił manikiure i od czasu do czasu golił nogi Wink
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 20-03-2007, 07:54    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walentyna to jest taki jak ten http://www.victorinox.sklep.pl/sklep.php?m_site=katalogwiecej&m_kategoria=30&m_towar=331 , z tą różnicą, że jak sama nazwa wskazuje, jest niebieski. Mam taki scyzoryk i jest naprawdę dobry.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 21-03-2007, 19:05    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprzedam także APTECZKĘ JANYSPORT AOM kolor czerwony (prawie nowa) cena 35 zł
Powrt do gry
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 22-03-2007, 17:17    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

multitool SPRZEDANY!

victorinox SPRZEDANY!

do dużego plecaka janysport mam na sprzedaż zasobniki dwa w tym samym kolorku cena po 15 zł za jeden stan bdb

na sprzedaż jeszcze okularki zeppelin za 20 zł kolor czarne ; męskie


Ostatnio zmieniony przez MYDEL dnia 25-03-2007, 08:47, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 23-03-2007, 00:45    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Areczku za link całkiem on fajny ,a niebieski hjeszcze lepszy (pasuje do torebki:))Mydeł mozesz mi go zostawic,bo ja bym chciała go sobie obejrzeć
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 26-03-2007, 20:55    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO CO ZOSTAŁO NA SPRZEDAŻ… ceny niektórych produktów uległy zmianie!

Plecak F7 pro model ROCK czarny 75 litrów cena 185 zł (nowy)

Plecak JanySport pp25 kolor kamuflaż (CCE) cena 99 zł (używany)

Plecak JanySport pt75 kolor kamuflaż (CCE) cena 299 zł (używany)

Kieszenie boczne JanySport kolor kamuflaż (CCE) cena (za komplet) 30 zł (używane)

Apteczka JanySport AOM kolor czerwony cena 35 zł (prawie nowa)

Karimata w kolorze kamuflaż (nówka) w cenie 25 zł

Okulary ZEPPELIN kolor czarny (stan bdb) w cenie 20 zł

sandały KARRIMOR model NEVADA w kolorze niebiesko szarym (używane w bdb stanie) cena 55 zł
rozmiar brytyjski 6 ; europejski 39

Kamizelka amerykańska LBV (stan bdb) w cenie 100 zł + gratis pas LC3

Polska bluza pustynna z materiału RIPSTOP w cenie 90 zł

NÓŻ Columbia River Knife & Tool

Desert Cruiser™ Special Forces
7914DSF: Combined Razor-Sharp & Triple-Point Serrated Cutting Edge
Blade: Length: 3.75” (9.5 cm)
Thickness: 0.14” (0.35 cm)
Steel: AUS 8, 56-58 HRC
Closed: Handle length: 5.25” (13.3 cm)
Open: Overall length: 8.875” (22.5 cm)
Weight: 6.3 oz. (179 g)

cena w stanach $79.99 SPRZEDAM za 145 zł
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 26-03-2007, 22:24    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MYDEL napisa:
Plecak JanySport pp25 kolor kamuflaż (CCE) cena 99 zł (używany)


Ale żeś mi cenę obniżył Razz (będzie na pół piwa może Wink )

A, no i go rezerwuję Cool
Powrt do gry
MYDEL
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 16 Sie 2005
Posty: 20
Skd: OLSZTYN city

PostWysany: 27-03-2007, 15:18    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niech Ci będzie... 98 zł (to starczy Ci na Żubra)

Plecak pp25 ZAREZERWOWANY

ps. mam do niego jeszcze boczne kieszonki i apteczkejak chcesz :>
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 27-03-2007, 16:37    Temat postu: Re: UWAGA! Nowe Rzeczy! WYPRZEDAŻ U MYDŁA! UWAGA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MYDEL napisa:
ps. mam do niego jeszcze boczne kieszonki i apteczke jak chcesz :>


Mam dwie ładownice (uniwersalną i na 3 magi do AK), duże cargo i kieszeń na ipp (all by miwo). Sądzę, że więcej mi narazie nie trzeba... Wink

A dzięki za żubra. Bo dobry żubr nie jest zły Very Happy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group