Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Ognisko :)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Peggy Brown
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 9


PostWys³any: 23-08-2007, 13:56    Temat postu: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich na ognisko urodzinowe :) Zbiórka jutro (piątek, 24.08) na pętli w Kortowie o 20:00. Do zobaczenia! :)

Ruda
Powrót do góry
Asia
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 32
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-08-2007, 15:32    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czuje jakbym miała dejavu (czy jak to się tam pisze) sprzed roku Very Happy
_________________
MARIAN
Powrót do góry
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-08-2007, 21:44    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzmi zachęcająco Smile Można wziąć ze sobą osobę towarzyszącą?

PS. Które to, Ruda? Very Happy
_________________
Tomorrow never dies :]
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 23-08-2007, 22:40    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pepech napisa³:
PS. Które to, Ruda? Very Happy

Któreś z kolei Razz

Pewnie wpadnÄ™ Rolling Eyes
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-08-2007, 13:07    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My niestety nie możemy, bo już się umówiliśmy ze znajomymi. Musimy obgadać szczegóły ślubu, bo będę świadkową... Gdybyśmy wiedzieli wcześniej to na pewno byśmy się zjawili. Ale życzę udanej imprezy Smile tylko nie szalejcie za bardzo, co by Was Panowie Władze nie zgarnęli Wink I nie czepiajcie się samolotów. I z góry WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Rudzielcu Very Happy
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Peggy Brown
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 9


PostWys³any: 24-08-2007, 15:33    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osoby towarzyszÄ…ce mile widziane

przepraszam, ze tak pozno, ale niestety sama wczesniej nie wiedzialam ze bede obchodzic urodziny :) dziekuje za zyczenia!

P.S. Kobiet sie o wiek nie pyta... ;p
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-08-2007, 19:06    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze nastepne ognisko urodzinowe 29 wrzesnia?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-08-2007, 18:59    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej zapraszam na małą imprezę urodzinową, którą chce zrobić 15 września u mnie w domu. Chata będzie wolna, więc w razie czego osoby będą mogły spokojnie przenocować po imprezie. Godz startu imprezy przewiduje na 20. Dokładne info co do imprezy prześle SMS 2-3 września.

admin1 napisa³:
moze nastepne ognisko urodzinowe 29 wrzesnia?


Ja odpadam, wtedy będę po górach chodził Very Happy

P.S. Przy okazji fotki z zawodów ratownictwa morskiego, które miały miejsce w Pobierowie.
http://rewal.pl/galeria2/thumbnails.php?album=118
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-09-2007, 22:11    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w Karkonosze jedziecie?
szkoda bo Rajd Gorski klubu GRAN w 2008 bedzie w Sudety Zachodnie Wink
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 13-09-2007, 21:31    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:

szkoda bo Rajd Gorski klubu GRAN w 2008 bedzie w Sudety Zachodnie Wink

Węguś, jeszcze trochę i naprawdę zacznę wierzyć, że jak wymyślę co ma być następne w kolejce to tak bedzie... W końcu jak w zeszłym roku pod koniec rajdu rzuciłam Bieszczady... ;-p, w tym Karkonosze...
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-09-2007, 18:59    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu jakiś relaksujący rajd mi się należy, skoro ponad dwa miesiące do wczoraj non stop pracowałem, nie miałem nawet dnia wolnego.

Jeffcia napisa³:
Węguś, jeszcze trochę i naprawdę zacznę wierzyć, że jak wymyślę co ma być następne w kolejce to tak bedzie... W końcu jak w zeszłym roku pod koniec rajdu rzuciłam Bieszczady... ;-p, w tym Karkonosze...



Co tam. Podejrzewam, że fart, lub skutecznie czytasz w myślach Węgorza Laughing
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 16-09-2007, 12:46    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:

Co tam. Podejrzewam, że fart, lub skutecznie czytasz w myślach Węgorza Laughing


A ja podejrzewam, że niektóre myśli są po prostu za głośne i Węguś próbując czytać w moich usłyszał tylko groźby rzucane pod jego adresem jeśli mnie nie posłucha.

Btw. zaczynam już myśleć co zaproponować za rok ;-p
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 16-09-2007, 14:45    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeffcia, groźna jesteś. Chcesz nas szantażować Wink Laughing

Za rok to ja raczej w góry nie pojadę w wakacje, bo planuje zagranicą w tym czasie pracować. Trzeba zabezpieczyć swoją egzystencje, niestety Confused
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 17-09-2007, 14:32    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Jeffcia, groźna jesteś.

No ba! Twisted Evil
Powrót do góry
Asia
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 32
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-09-2007, 20:37    Temat postu: Re: Ognisko :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wogóle to ognisko 29ego jeszcze aktualne? Bo coś temat ucichł. Powiem tylko że w tym czasie na Bryzie będzie duuuuuużo harcerzy Very Happy No i raczej nie będę na graniowym ognisku Crying or Very sad
_________________
MARIAN
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group