Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Najciekawsze piesze szlaki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Szlaki turystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Hamlet
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz

Do│▒czy│: 14 Sie 2007

PostWys│any: 25-08-2007, 21:48    Temat postu: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwalcie się najciekawszymi szlakami pieszymi w waszej okolicy :)
Ranga: super gaduła

Do│▒czy│: 21 Cze 2005
Sk▒d: Gda┼äsk

PostWys│any: 26-08-2007, 21:05    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najciekawszym szlakiem pieszym w mojej okolicy jest szlak czerwony (kopernikowski). Moje ulubione odcinki to:

Elbl─ůg - Braniewo, na trasie kt├│rego znajduje si─Ö pi─Ökna Wysoczyzna Elbl─ůska, Kadyny, Frombork oraz pi─Ökne widoki na Zalew Wi┼Ťlany,

Braniewo - Orneta, na trasie kt├│rego znajduj─ů si─Ö pi─Ökne g├│rki w okolicach miejscowo┼Ťci Pierzcha┼éy, wspania┼éa Dolina Rzeki Wa┼észy w okolicach Pieni─Ö┼╝na oraz wspania┼éy ko┼Ťci├│┼é w miejscowo┼Ťci Krosno (niedaleko Ornety).

Polecam te szlaki ka┼╝demu tury┼Ťcie Smile

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrˇt do gˇry
admin1
Site Admin

Do│▒czy│: 14 Lut 2005
Sk▒d: Olsztyn

PostWys│any: 28-08-2007, 18:56    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie podoba ten szlak
http://mazury.pttk.pl/it/szlaki_pol/piesze/wykaz/WM2062y.php

a szczegolnie Rezerwat Aleja Jałowców
Powrˇt do gˇry
Głowa

Do│▒czy│: 04 Maj 2005
Sk▒d: Olsztyn

PostWys│any: 21-01-2008, 22:25    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szlak Kopernikowski, jak na najd┼éu┼╝szy, jest r├│wnie┼╝ jednym z najpi─Ökniejszych. Szczeg├│lnie podoba mi si─Ö odcinek od Kadyn do ulubionego przeze mnie Fromborka. W ko┼äcu tam kiedy┼Ť przez kr├│tki czas mieszka┼éem.

R├│wnie┼╝ w ciemno mo┼╝na poleci─ç szlak zielony, kt├│ry biegnie od Olsztyna do Dobrzynia. W szczeg├│lno┼Ťci zach─Öcam do rozpoczynania robienie tej trasy od wsi Ru┼Ť - ┼Ťliczna wie┼Ť. Nast─Öpnie "Lasem Warmi┼äskim" przemaszerowa─ç do Brze┼║nia ┼üy┼äskiego.
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> Szlaki turystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.