Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Najciekawsze piesze szlaki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Szlaki turystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Hamlet
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 9


PostWysany: 25-08-2007, 21:48    Temat postu: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwalcie się najciekawszymi szlakami pieszymi w waszej okolicy :)
_________________
Jeżeli kręci Cię nurkowanie - skafander i głębina, zajrzyj ![/url]
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 26-08-2007, 21:05    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najciekawszym szlakiem pieszym w mojej okolicy jest szlak czerwony (kopernikowski). Moje ulubione odcinki to:

Elbląg - Braniewo, na trasie którego znajduje się piękna Wysoczyzna Elbląska, Kadyny, Frombork oraz piękne widoki na Zalew Wiślany,

Braniewo - Orneta, na trasie którego znajdują się piękne górki w okolicach miejscowości Pierzchały, wspaniała Dolina Rzeki Wałszy w okolicach Pieniężna oraz wspaniały kościół w miejscowości Krosno (niedaleko Ornety).

Polecam te szlaki każdemu turyście Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 28-08-2007, 18:56    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie podoba ten szlak
http://mazury.pttk.pl/it/szlaki_pol/piesze/wykaz/WM2062y.php

a szczegolnie Rezerwat Aleja Jałowców
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-01-2008, 22:25    Temat postu: Re: Najciekawsze piesze szlaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szlak Kopernikowski, jak na najdłuższy, jest również jednym z najpiękniejszych. Szczególnie podoba mi się odcinek od Kadyn do ulubionego przeze mnie Fromborka. W końcu tam kiedyś przez krótki czas mieszkałem.

Również w ciemno można polecić szlak zielony, który biegnie od Olsztyna do Dobrzynia. W szczególności zachęcam do rozpoczynania robienie tej trasy od wsi Ruś - śliczna wieś. Następnie "Lasem Warmińskim" przemaszerować do Brzeźnia Łyńskiego.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Szlaki turystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group