Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Åšlub wiceprezesa ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-09-2007, 11:40    Temat postu: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W imieniu moim oraz Ani
Zapraszam wszystkich członków Klubu Turystyki Górskiej "Grań" na uroczystość zawarcia naszego Związku Małżeńskiego, kóra odbędzie się w
Kościele Garnizonowym w Olsztynie
w najbliższą sobotę (08.09.2007) o godzinie 16.00 Wink



Przykro mi że nie jestem w stanie zaprosić całego klubu na wesele, ale musiał bym sie zapożyczyc ze składek klubowych Wink Wink

Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Hamlet
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 14 Sie 2007
Posty: 9


PostWys³any: 09-09-2007, 10:58    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :D
_________________
Jeżeli kręci Cię nurkowanie - skafander i głębina, zajrzyj ![/url]
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-09-2007, 19:22    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

impreza super.... dzieki!!!
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 11-09-2007, 08:46    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo bardzo żałuję, żę nie mogłem być na Waszym Ślubie Kościelnym. Miałem nawet na ten dzień wolne ale Promotor wyznaczył mi termin obrony i musiałem się dostaosować do zmiany grafiku w pracy żeby mieć dyspozycyjny dzień na egzamin dyplomowy (tak więc trzymajce kciuki 28.09.07 o 11:00.

Życzę Wam na nowej ( a tak naprawde na tej samej w pewnym sęsie dobrze Wam znanej) drodze dużo wzajemnego wsparcia i zrozumienia i nigdy nie gasnacego zainteresowania soba nawzajem. Wyściskam Was oboje mocno jak sie zobaczymy.

Pozdrawiam
-Kwiatek.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-09-2007, 19:02    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo bardzo żałuję, żę nie mogłem być na Waszym Ślubie Kościelnym, ba nawet nie wiedziałem, że odbył się ślub (dowiedziałem się od osoby, która mnie odwiedziła w Pobierowie). Przyłączam się do życzeń życząc wszelkiej pomyślności.

Pozdrawiam

GÅ‚owa
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-09-2007, 16:51    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ślub był bardzo wzruszający. Zarówno Panna młoda Ania jak i Pan Młody Milan wyglądali przecudownie. Jak zwykle uroniłam kilka łezek ze szczęścia, jak to ja potrafię na ślubach (nawet obcych mi osób - nie potrafię wytłumaczyć tego mechanizmu Wink ). Kto nie był niech żałuje Exclamation Exclamation
A wesele było wspaniałe. Bardzo fajnie się bawiliśmy, szkoda tylko, że panowie z " Max Duetu" nie pozwolili mi zaśpiewać solo prezentowej niespodziankowej piosenki dla Was Kochani Confused Podobno było mnie słabo słychać (sama się nie słyszałam i nie wiem jak wyszło), ale najważniejsze, że zaśpiewałam Very Happy
Więc ślicznie dziękuję za zaproszenie i za cudowną zabawę. Buziaczki dla Was i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia Very Happy
PS. Mam nadzieję, że zrobicie mały seans z filmem ślubnym Wink
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 36
Sk±d: z nienacka

PostWys³any: 19-09-2007, 23:06    Temat postu: się działo!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochani!

Gartuluję z całego serca!!!! Teraz weszliście na zupełnie inny, kto wie czy nie na najważniejszy, szlak w Waszym życiu:)

To wspaniale jest mieć iść z kimś przez życie, kto podziela Twoją pasję, droga wtedy lżejsza! I choć nie raz będzie pod górkę, to widok z samego wierzchołka jest najwspanialszą nagrodą, gdy już się na niego wdrapie Laughing
A gdy na dodatek obok stoi ukochana osoba i podziela Twoją radość, wszystko inne zostaje gdzieś tam na dole...

3majcie się Prezesostwo!

Hanita;]
_________________
always on the run...
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 30-09-2007, 23:27    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy mozna prosić fotografa zeby umiescił na forum pare fotek ze slubu??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2007, 14:07    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba gadać z Milanem bo to jego zdjęcia Smile
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-10-2007, 09:50    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można Wink
Sorry ludziska za moją małą frekwencję na forum, ale na nowym lokum nie mam jeszcze neta Wink
Dziękuje wszystkim za życzenia Wink
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 15-10-2007, 22:28    Temat postu: Re: Åšlub wiceprezesa ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michu prezes sie zgodził to jak dasz rade cos nam pokazac??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group