Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 22-10-2007, 21:30    Temat postu: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4600845.html

Sam bym ich utopił w tym potoku...

Edit: na prośbę Kwiatka zmiana nazwy tematu.


Ostatnio zmieniony przez Bartosz dnia 23-10-2007, 14:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-10-2007, 23:33    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem obciąć jaja i spalić na stosie Evil or Very Mad Głupotę trzeba tępić w zarodku. Dosłownie totalny idiotyzm, inaczej nie mogę tego nazwać.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 22-10-2007, 23:44    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanim ich wyślą za kratki powinno się ujawnić ich nazwiska dla opinii publicznej- niech się pożegnają DEBILE !!! z turystyką i członkostwem w swoich ewentualnych klubach turystycznych na zawsze.


Bardzo dobrze że umieściłeś link do tego artykułu.

Dzikich zwierząt sie nie karmi- robi sie im zdjęcia z bezpiecznej odległości.

Ja widziałem dwóch DEBILI w Norwegii jak spłoszyli całe stado reniferów wchodząc miedzy nie (a zwierząt było kilkadziesiąt) Czym mogło się to skończyć? - stratowaniem lub np utrata wzroku od poroża (z jednym okiem borykają sie często pasterze renów z Laponii- lud Samów)

Więcej takich artykułów- a Bartkowi proponuje zmianę tematu lub założenie nowego- "Ludzka głupota wobec dzikich zwierząt" - możemy pomóc nagłaśniać takie akcje!
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 08-11-2007, 20:15    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706 - za taki "artyzm" to ja dziękuje. Z takimi do psychiatryka
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 09-11-2007, 03:21    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym sobie zrobił z "artysty" ciepłe rękawiczki do teleskopów (ale drapałbym się nimi po tyłku Wink )
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 09-11-2007, 11:05    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja bym oddał takiego osobnika na użytek studentów medycyny, oni by z niego zrobili sobie pożytek Evil or Very Mad
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2008, 15:29    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,5277889,Kary_wiezienia_za_zabicie_niedzwiadka_w_Tatrach.html

Wyrok w sprawie zabicia niedźwiadka w Tatrach. W sumie kary nie są tak surowe.
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-06-2008, 12:10    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kara jest zdecydowanie za niska.I zgadzam się w zupełności z Kwiatkiem - powinni publicznie podawać nazwiska wszystkich przestępców bez wyjątku i pokazywać ich twarze a nie zakrywać paskami albo zamazywać... Niech ludzie ich poznają... Ale niestety w naszych czasach bandyta jest bardziej chroniony niż poszkodowany Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 05-06-2008, 16:20    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa³:
I zgadzam się w zupełności z Kwiatkiem - powinni publicznie podawać nazwiska wszystkich przestępców bez wyjątku i pokazywać ich twarze a nie zakrywać paskami albo zamazywać...


W tym przypadku pokazali. A jeżeli chodzi o samą karę, to moim zdaniem jest sprawiedliwa. Sąd uznał ich za winnych i o to tak naprawdę chodzi. Myślę, że w tym przypadku kara w postaci np. więzienia jest zdecydowanym przegięciem.

Mi jest też szkoda tego misia, ale ta cała fala oburzonych obrońców przyrody trochę mnie rozwala. Ludzie nie robią takiego szumu jak usłyszą, że gość zabił żonę i własne dzieci. Każdy płaczę nad losem misia, ale nie zauważamy krzywdy ludzkiej która jest codziennym scenariuszem naszego życia...
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-06-2008, 17:28    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie jest za wysoki, ale jednak dobrze sie stało, że wyrok zapadł. Zgadzam się , że więcej krzyku wywołuje tragedia misia (też mi go szkoda), a takie sprawy, jak gość robi krzywdę swojej rodzinie, oraz inne występki są przemilczane. Trzeba do niektórych spraw podchodzić spokojnie i chłodno oceniać, nie zawsze emocje są dobrym doradcą.
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-06-2008, 10:31    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja napisałam o WSZYSTKICH przestępcach. Niestety to prawda, że wielu rzeczy w naszym kraju się nie zauważa albo ignoruje Evil or Very Mad No i przestępca w tych czasach jest bardziej chroniony niż poszkodowany Evil or Very Mad
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2007
Posty: 50


PostWys³any: 19-06-2008, 17:53    Temat postu: Re: Bestialstwo ludzi wobec zwierzÄ…t Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie co...
nie wiem co bym zrobiła takiemu *****
u mnie pod blokiem jest śmietnik i zawsze tam są ptaki, głównie gołębie i sobie jedzą chleby itd, siedzą na uliczce, ale jest ona wąska więc się szybko nie jeździ i uciekają jak się blisko podjedzie.
chyba,że się specjalnie naciśnie na gaz...
właśnie teraz widziałam 2 rozjechane obok siebie-główki zmiażdżone i ciałka...
co za ***********
zrobił to specjalnie!!!
;-((((((
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group