Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Nadążając za upływającym czasem - odświeżenie Forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 16:21    Temat postu: NadążajÄ…c za upÅ‚ywajÄ…cym czasem - odÅ›wieżenie Forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam propozyjcję, coby nasze Forum jakoś unowocześnić, przyokrąglić i ew. ożywić. Z tego co wyczytałem pojawiło się phpbb 3.0. Pomoże?

Myślę, że optymalne byłoby "wyjęcie" najnowszych wątków poza ogólne ramy i prezentowanie ich w bardziej atrakcyjny i dynamiczny sposób... Może jakieś linki na boku, fajne foty (losowo z galerii).

Da się jakoś na bazie gotowego schematu zrobić taki portal?

Zachęcam do merytorycznej dyskusji ;P
_________________
Tomorrow never dies :]
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 17:35    Temat postu: Re: NadążajÄ…c za upÅ‚ywajÄ…cym czasem - odÅ›wieżenie Forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może poczekajmy jeszcze chwilkę? To phpbb 3.0 na dzień dzisiejszy pozostaje w wersji beta.
Ale pomysł ogólnie fajny, szczególnie spodobał mi się pomysł z fotami z galerii. Niech to będzie nawet prosta kolumna, np z prawej strony.

Jak byśmy tylko zrobili galerię? Potrzebny chyba będzie oddzielny silnik. W razie potrzeby mamy przecież album turystyczny, gdzie można pakować foty i potem jakoś zmostkować forum z albumem.

Co Wy na to? Smile
Może niech odezwą się informatycy Wink
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 21:18    Temat postu: Re: NadążajÄ…c za upÅ‚ywajÄ…cym czasem - odÅ›wieżenie Forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Propozycja ciekawa, tylko trzeba to rozsądnie zrobić, żeby praca forum nie uległa zwolnieniu. Co do galerii, to można wykorzystać duży zbiór z Gazety Turystycznej, tam systematycznie będą dodawane zdjęcia, a galerie na albumie turystycznym wcale dużo nie jest. Po drugie forum jest kojarzone z GT, więc wypada, żeby galeria pokazywana była głównie ze źródła Gazety Turystycznej.

To jest moje zdanie na ten temat. Co do przydatności pomysłu niech wypowiedzą sie inni.
Powrót do góry
Pepech
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 28 Mar 2006
Posty: 57
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 21:36    Temat postu: Re: NadążajÄ…c za upÅ‚ywajÄ…cym czasem - odÅ›wieżenie Forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pewien przykład strony, która sprawdziłaby się jako Gazeta Turystyczna, szczególnie do relacji z imprez. myślę, że przyszłością są tagi, spotykane już na każdym kroku.

http://www.bryla.pl/bryla/0,0.html

link trochę nie na temat, ale odkryłem to niedawno i ze względu na ukierunkowania edukacyjne/zainteresowania będę często korzystał...

polecam jeszcze wizytę, a najlepiej kilka cyklicznych na stronie http://www.mit.edu , która codziennie wygląda inaczej zachowując jednocześnie ten sam układ i funkcjonalność. myślę, że fajne jako inspiracja.
da się zrobić coś takiego za pomocą ogólnie dostępnych skryptów?

mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale mnie GT nie przekonuje. Nie lubię tej strony za zbyt uproszczoną grafikę i nieczytelny układ. ponadto umówmy się - jest XXI w i myślę, że robiąc stronę do rozdzielczości 1024X768 nikogo nie skrzywdzimy.

pozdrawiam wszystkich z jakÄ…kolwiek wiedzÄ… informatycznÄ… Smile
_________________
Tomorrow never dies :]
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-11-2007, 21:46    Temat postu: Re: NadążajÄ…c za upÅ‚ywajÄ…cym czasem - odÅ›wieżenie Forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro uważasz, że GT cię nie przekonuje, to czemu na przykład nie włączysz się do dyskusji na ten temat Question Na forum jest jeden taki temat, gdzie Węgorz się pyta, jak oceniamy Gazetę. Więc jak masz jakieś uwagi, to napisz w tym dziale, lub wyślij adminowi swoje uwagi. Tutaj już dawno temu założono temat. Zapraszam do dyskusji:
http://mazury.pttk.pl/forum/viewtopic.php?t=497
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Internet i nasze Forum Turystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group